Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.10.2016

З Днем захисника України!

Шановні військовослужбовці!

Сердечно вітаємо вас з Днем захисника України!

Це свято – особливого змісту і значення. 14 жовтня – день святої Покрови Пресвятої Богородиці й День Українського Козацтва. З 2014 року ці свята стали триєдиними з Днем захисника України.


Вся Україна пишається і завдячує своїм воїнам, які у трагічні часи стали на захист нашої Батьківщини. Ваша відвага, честь і слава подвигів віднині й навіки передаватимуться з покоління в покоління.

Щиро дякуємо усім, хто боронить спокій України. Ми пишаємося викладачами і випускниками Національного гірничого університету, які брали і беруть участь в АТО. Ви – наші Герої! Повертаючись до альма-матер ви стаєте для студентів необхідними в їх подальшому життєвому шляху, бо є прикладом мужності, нескореності і справжнього патріотизму.

Вічна слава воїнам, які віддали своє життя, захищаючи рідну Україну! Це втрата, яка завжди стискатиме серце, але ми пам’ятаємо задля чого вони здійснювали свій подвиг.


Ветерани війни, які сьогодні працюють в Національному гірничому університеті – чоловіки з активною громадянською позицією, які 24 години на добу віддають меті змінити життя на краще. Вклоняємося вам!

Бажаємо вам і вашим родинам покровительства Пресвятої Богородиці, миру, здоров’я і нових звершень!

Слава Україні!

ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк,

ректорат НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт