Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
18.10.2016

Науковці НГУ отримали грант Британської Ради

На запрошення завідувача Камборнійської гірничої школи Університету Екзетер (Велика Британія) професора Кіпа Джефрі науковці НГУ здійснили робочий візит до цього ВНЗ за грантом Британської ради. Метою візиту стало налагодження подальшої співпраці, академічних обмінів, спільної магістерської програми.


Делегація Національного гірничого університету у складі професора кафедри екології, начальника відділу міжнародних зв’язків Олександра Коврова й доцента кафедри екології, заступника начальника відділу міжнародних зв’язків Ірини Клімкіної взяли участь у низці зустрічей з потенційними партнерами серед професорсько-викладацього складу окремих кафедр Університету Екзетер, під час яких визначені питання подальших шляхів співпраці.


Під час візиту до Великої Британії сторонами опрацьовано перспективи подання спільної аплікаційної заявки на отримання однорічного (або дворічного) гранту на розвиток подальшого двостороннього партнерства між університетами за підтримки Британської Ради в Україні. 


Також професорам, докторантам та викладачам Камборнійської гірничої школи Університету Екзетер презентовано наукові та методичні досягнення Національного гірничого університету, зокрема, кафедри екології НГУ.

Для подальшої співпраці прийнято рішення систематизувати отримані матеріали та інформацію з метою подальшого розвитку ініціатив зі співробітництва в галузі наукових досліджень та академічної мобільності; опрацювати найбільш доцільні напрями наукових досліджень та підготувати спільну з університетом Великої Британії стратегію розвитку.

ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт