Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.10.2016

Під небом Парижа

Париж… Це місто-мрія! Там побувати мріє кожна людина. А чи можна побачити Париж, не виїжджаючи з Дніпра? Виявляється – можна, треба лише завітати до науково-технічної бібліотеки Національного гірничого університету і відвідати чергове засідання літературної студії «Угольок». Тут започатковано цикл лекцій-круїзів містами світу. 

Цього разу всі присутні мандрували містом-кохання, вічно молодим Парижем. Організувала та провела цю унікальну подорож поетеса Людмила Некрасовська. І розпочалася зустріч неперевершеною мелодією Юбера Жиро «Під небом Парижа» у виконанні Олени Маслової. Людмила Віталіївна Некрасовська понад усе любить Париж, тому присвятила цьому місту свою збірку поезій «Під небом Парижа» і під час цієї зустрічі декламувала вірші про місто -мрію на фоні прекрасних фото.

Париж – місто закоханих, де народжуються та втілюються в реальність найромантичніші образи і мрії. Ейфелева Вежа, Лувр, Версальський палац, Собор Паризької Богоматері, Тріумфальна арка, Гранд-Опера, Монмартр, Мулен Руж... і безліч поцілунків! Ця вічна тема кохання! Про неї можна говорити нескінченно, навіть восени , коли вся природа в золотому багрянці додає Парижу ще більшої вишуканості та величі.

Поезія про Париж в цій затишній залі бібліотеки розливалася елегантно, з французьким шармом. Розповіді, вірші перепліталися з історіями… Наполеон, Жанна д'Арк, Віктор Гюго, Квазімодо, Есміральда, Джоконда…всі ці постаті та герої знайшли відображення в поезії Л.В.Некрасовської.   Атмосфера була натхненною та романтичною, всім було цікаво. До цього зібрання поціновувачі в поетичного слова приєднався і ректор НГУ академік НАН України Г.Г.Півняк. Він був зачарований майстерністю поетеси читати власні вірші, висловив задоволення, що студенти цікавляться поезією, люблять подорожі та музику, відвідують бібліотеку. Геннадій Григорович подякував автору за творчість та привітав її квітами. Директор науково-технічної бібліотеки НГУ О.Н. Нефедова також сказала теплі слова подяки ведучій зустрічі й надію, що цей цикл подорожей матиме продовження. Тож побачення з Парижем відбулося і всі з нетерпінням чекатимуть наступних круїзів.
ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт