Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
15.11.2016

Зустріч ректора з оновленим складом ради студентів НГУ


Студентські вибори органів самоврядування уже в минулому. Новообрана рада студентів НГУ розпочинає свою роботу. Обираються напрямки діяльності, визначаються з пріоритетами, планують напрямки роботи. Рада студентів чітко заявила про свою активну громадську позицію та рветься у бій щодо організації студентського життя НГУ.
 
Їм, молодим, все цікаво, до всього є діло, енергія б’є через край. Вони вже повним складом Ради студентів зустрілися з ректором НГУ, академіком НАН України, професором Г.Г. Півняком.

 
Зустріч була насиченою та активною, по–діловому цікавою. Активістам є чим вразити ректора: пропозицій було чимало, молодіжні ініціативи не були зайвими, гумор з обох боків був доречним.
 
Обидві сторони залюбки погодились на взаємодію, порозуміння та підтримку. Всі зійшлися на одному: Національний гірничий університет – найуспішніший, найкрутіший, найцікавіший виш в Україні, він гідний популяризації з боку студентів. Тому члени Ради студентів висловили бажання власним прикладом заохочувати до вступу в НГУ, бо тут молодь отримує якісну освіту, паралельно може здобути і другу вищу освіту, вивчає іноземні мови та комп’ютерні науки, є прекрасна можливість займатися науковою роботою, спортом, громадською роботою, розвиватися в культурно-освітніх центрах, є перспектива отримання диплому європейського зразка тощо.


Учасники зустрічі пообіцяли один одному підтримку. А результатом цього спілкування та засідання ректорату, на якому була присутня голова Ради студентів Валерія Соболенко, прийняли рішення розпочати з оздоровлення морального клімату серед студентів: активізуватися проти курців, які палять будь-де на території вишу, тим самим порушують Закон України, та вести боротьбу з ненормативною лексикою студентів. Сподіваємось що все вийде, бо гуртом легше і гори долати.


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт