Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.11.2016

Пишаємося!

Для людини важливо вчасно почути слова подяки за зроблену справу, усвідомити, що твоя робота важлива і комусь потрібна. Це розуміють у Національному гірничому університеті, тому вшановують своїх викладачів, співробітників та студентів на високому рівні. За доброю традицією це дійство найчастіше відбувається під час засідання ректорату.


15 листопада 2016 року ректор НГУ академік НАН України, професор Геннадій Півняк на черговому засіданні вітав працівників Гірничого, які своєю працею зробили значний внесок в розвиток університету і популяризації його іміджу та вручив їм нагороди .

«Срібну медаль» отримала з рук ректора разом зі словами подяки за успішну роботу в стінах НГУ Наталія Петрівна Яворська - старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту.


Медаллю «Знак вдячності НГУ» в цей день були нагороджені Валерій Валерійович Ішков -завідувач кафедри мінералогії та петрографії та Олена Анатоліївна Андрющенко - кореспондент газети «Дніпро вечірній».За сумлінну працю, високий професіоналізм, патріотизм, активну громадську діяльність та особистий внесок була вручена Медаль «За заслуги» Євгену Віталійовичу Кочурі - завідувачу кафедри електронної економіки та економічної кібернетики та Олександру Степановичу Бешті - проректору з наукової роботи.Вітаємо лауреатів університетських нагород і зичимо їм здоров’я, натхнення та нових досягнень у роботі.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт