Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.11.2016

Фестиваль талантів «Я – першокурсник!»

У Культурно-освітньому центрі НГУ 24 листопада відбувся фестиваль-конкурс талантів «Я – ПЕРШОКУРСНИК!». Це найулюбленіше свято студентів, бо саме тут буває найемоційніше, найенергійніше, найвеселіше.


На цьому святі первачкам надається перша публічна можливість заявити про себе голосно, відчути справжній дух Гірничого, командно поборотися за вже рідний факультет. Фестиваль талантів збирає навколо себе друзів, вболівати за своїх приходять декани, викладачі, студенти, батьки, гості. У концертній залі НГУ раді вітати всіх.


Для привітання такого масового зібрання слово було надано першому проректору Олександру Азюковському. Бурхливими оплесками присутні вітали поважне журі на чолі з проректором Юрієм Хоменком. Цього неповторного осіннього вечора всім глядачам побажали яскравих вражень, учасникам - неперевершеного задоволення від творчої командної роботи, журі – об’єктивності. І вмить зала наповнилася творчим духом, посипався зорепад талантів, першокурсники почали фестивалити.


Самобутньо, ефектно, драйвово! Так тримати, першокурсники! Гірничий пишається вами! У вас попереду неповторне студентське життя довжиною в п’ять років. Осіння пектораль талантів від першокурсників НГУ різнобарвна та насичена. Журі вражені талантами молодих і обдарованих.


Цього року журі фестивалю відзначило:

Геологорозвідувальний факультет – за актуальну тему сценарію, а також за гарних ведучих виступу – Дмитра Ястребова та Анастасію Забирко.

Факультет будівництва – за СТЕМИ упродовж усієї програми, а також дует дівчат: Інна Комаревська та Арина Алтанець.

Фінансово-економічний факультет Тетяну Пачко за виконання пісні, а також журі сподобалась лаконічність програми факультету.

Факультет менеджменту запам’ятався глядачам та журі цілісністю виступу та яскравими образами. Відзначена Яна Когут за жіночий вокал.

Електротехнічний факультет сподобався вокальними номерами, темпом виступу. Відзначені: першокурсниці Анна Борисова та Карина Рурус за організацію та проведення виступу, Стас Бугайчук та Майя Гайда за виконання пісні, усі учасники за виконання колективного танцю.

Механіко-машинобудівний факультет вразив ідеєю театру абсурду. Відзначені Орест Храпко за розробку сценарію та організацію програми, а також Вадим Снісар як найепатажніший ведучий за «супер подачу» програми факультету.

Юридичний факультет – відзначені : Поліна Деренько за самобутній жіночий вокал; Дарина Овдієнко та Юлія Нємцова за виконання пісні, а також харизматичний дует танцюристів Руслан Кравченко та Данило Кравченко.

Гірничий інститут вирізнявся витримкою та згуртованістю вболівальників. Відзначені: дівчата- першокурсниці Ольга Ляшенко, Вікторія Глушко, Альона Ждимора, Валерія Сєдова за виконання хіп-хоп танцю, а також Дмитро Янкін за неперевершений чоловічий вокал.

Факультет інформаційних технологій відзначений за найкращий адаптований сценарій та акторську гру усіх, без винятку, учасників постанови, а також відзначений Денис Скачок за сучасну хореографію.


Організатори фестивалю висловлюють вдячність студентам старших курсів, культоргам факультетів та організаторам виступів: Ользі Тістечок, Анні Борисовій та Карині Рурус (ЕТФ);Єгору Божку (ФЕФ); Оресту Храпку(ММФ); Олені Линник та Максиму Антоненку (ФМ); Кирилу Сорокіну, Миколі Нарівському, Анастасії Павленко, Дарії Дикій (ГРФ); Валерію Тимошевському, Анастасії Каркан, Кирилу Шилову (ФІТ); Дарії Беспалько, Анастасії Свічкар (ФБ); Тетяні Дерябкіній (ГІ); Микиті Забарі (ЮФ),а також ведучим свята: Ангеліні Йолкіній, Данилу Кіньшакову та Дмитру Ефременку.

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт