Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.11.2016

Зустріч з представниками Державного фонду фундаментальних досліджень

Державний ВНЗ «Національний гірничий університет» ініціював проведення на власній базі регіональної зустрічі щодо оформлення заявок для участі у проектах, які підтримуються Державним фондом фундаментальних досліджень (ДФФД).


24-25 листопада в НГУ відбулися зустрічі та майстер-класи молодих вчених НГУ й області за участю завідувача відділу організації фундаментальних досліджень у галузі природничих і технічних наук Державного фонду фундаментальних досліджень (ДФФД) В.І. Андрущенко.


Учасників зібрання привітали проректор з перспективного розвитку НГУ М.В. Трегуб та начальник науково-дослідної частини Р.О. Дичковський. У своїх зверненнях, зокрема, вони розповіли про конкретну участь молодих науковців НГУ в міжнародних програмах, звернули увагу на необхідність активізації цього напрямку і широких його можливостях.


Зазначимо, що учасники зустрічі отримали чимало корисної інформації щодо перспектив наукового розвитку і участі у престижних програмах, які підтримуються Державним фондом фундаментальних досліджень. Представник ДФФД розповіла про Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих вчених – порядок подання, основні помилки, рекомендації. Важлива інформація надана щодо конкурсу та необхідної документації, порядку подання запиту й основних помилок при поданні та оформленні запиту.


Мова також йшла про Гранти Європейської Дослідницької Ради (ЄДР).

Детальніше про проекти і гранти за посиланням

Корисні посилання.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт