Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
25.11.2016

Освітній проект “Диплом за 180 секунд” стартував у Гірничому!

“Диплом за 180 секунд” – це освітня ініціатива, яка передбачає проведення комплексу практичних освітніх заходів з використанням спеціально розробленої методики блокового навчання з метою розвитку презентаційних навичок студентів-науковців та позиціонування практичної цінності і застосування предмету дослідження.


З 21 по 24 листопада слухачі проекту мали унікальну можливість навчитися формулювати тему та цілі власного дослідження, виокремлювати бізнес-цінність, яскраво та правильно презентувати і лаконічно говорити про свої наукові доробки!

Тренери проекту налаштували наших конкурсантів та поділилися власним досвідом у рамках п’яти основних блоків власної розробленої методики:

“Я формулюю ідею, говорю просто про складне” – Юлія Шабанова (Дніпро);

“Я просуваю свою ідею” – Максим Сорока (Дніпро – Київ);

“Я презентую яскраво” – Олексій Іванов (Дубаї);

“Я говорю лаконічно” – Марія Черняєва (Запоріжжя – Чернівці);

“Я контролюю емоції” – Анна Шийчук (Івано-Франківськ).

Кульмінацією проекту "Диплом за 180 секунд" стане підсумковий конкурс презентацій наших слухачів у форматі "один слайд, три хвилини, зрозумілі формулювання"! Ми доведемо, що можливо просто та зрозуміло розповісти про зсувні процеси ґрунтів, IoT технології, медичні препарати, інвестиційні схеми, і не тільки!

Кожен глядач стане повноцінним членом журі, за результатами глядацького голосування буде обрано володаря призу глядацьких симпатій!

А наше компетентне журі визначить найкращу, найзрозумілішу та найцікавішу презентацію, автор якої отримає грошову винагороду та спеціальні призи від наших спонсорів!

Приходьте та підтримайте учасників проекту "Диплом за 180 секунд"!

Коли: 28 листопада о 16:30

Де: коворкінг GeoHub (Numo), проспект Дмитра Яворницького, 17

Вхід: ВІЛЬНИЙ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт