Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.11.2016

Про НГУ – у польських виданнях

Мультимедійна журналістика в інтернет-просторі – це особливий підхід. Щоб зацікавити свого читача редактори інформаційно-аналітичного центру і оператори відеостудії «Юність» створюють ексклюзивні тексти, фото і відеоматеріали.


Нещодавно провідний редактор інформаційно-аналітичного центру Наталія Андрющенко пройшла стажування у варшавських ЗМІ (Польща), де були встановлені домовленості щодо співробітництва з НГУ. Стажування стало останнім етапом навчання у Eastbook Media School. У ній взяли участь 20 журналістів з різних регіонів України.


Eastbook Media School – проект, який реалізувався ГО «Інститут розвитку регіональної преси України» у співпраці з Фондом «Спільна Європа» та за сприяння Польсько-канадської програми підтримки демократії.


У рамках програми візиту до Варшави журналісти відвідали Український дім, редакцію найпопулярнішого польського видання Gazety Wyborczej, а також – видань «Політичної критики», «Gazety Polskiej», радіо TOK FM та Польського Радіо 24, наймасштабнішого телеканалу TVN24. Під час зустрічей з представниками польських ЗМІ журналісти обмінювалися досвідом, обговорювали специфіку подання матеріалів, а також вміння правильно подавати аналітику. Головною метою Eastbook Media School стало покращення якості написання текстів, тож учасники проекту мали нагоду зустрітися з колегами, які відповідально ставляться до матеріалів, відкидаючи тяжіння багатьох ЗМІ до «жовтої» преси і відсутності різножанрових матеріалів на шпальтах.


З редактором телеканалу TVN24 Мачеєм Томашевським

Результатом участі у школі мультимедійної журналістики і стажування у варшавських ЗМІ провідного редактора ІАЦ НГУ став вихід у польському виданні Eastbook першої публікації про наукові прориви вчених НГУ. В майбутньому планується вихід серії таких публікацій про наукові дослідження, які ведуться в Національному гірничому університеті й сприяють розвитку економіки України.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт