Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.11.2016

«МОЛОДА ДУША УКРАЇНИ» привітала військову кафедру НГУ

Громадська організація "Народна філармонія" за сприяння Міністерства оборони України та Київського військового ліцею імені Івана Богуна проводить мандрівний фестиваль українського кіно і пісні «Молода душа України». Відкриття фестивалю відбулось 27 вересня в Києві у військовому ліцеї імені Івана Богуна.


Наприкінці листопада мандрівний фестиваль дістався Дніпра напередодні відзначення 90-річчя створення військової кафедри Національного гірничого університету.

Організатором та виконавцем культурно-мистецьких заходів став творчий колектив «Народної філармонії» під керівництвом заслуженої артистки України, кандидата педагогічних наук Руслани Лоцман. Учасниками програми стали народна артистка України, викладач Київського військового ліцею імені Івана Богуна Валентина Ковальська та лауреат Міжнародних конкурсів Тетяна Школьна.
Завзятий дух та щирість спілкування артистів на сцені одразу припали до душі студентам і викладачам військової кафедри, юнаки і співали українських пісень, і танцювали разом з артистами на сцені. Виконавицям одразу вдалося встановити контакт із залом й залучити до виступу навіть завідувача військової кафедри полковника М.П.Кондратюка. Байдужих на цьому святі пісні не було. Безперечно, щира українська пісня з її проникливістю та душевністю, сповнена палкої любові до рідної землі, здатна виховувати гордість за свій рідний край, свій народ.
Сподіваємось, що така співпраця з молодіжною аудиторією Національного гірничого університету стане доброю традицією культурного обміну між регіонами та сприятиме підвищенню патріотизму, любові до українського мистецтва та військової служби в Україні.Бажаємо успіхів і подальшого натхнення організаторам та всій творчій групі!

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт