Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
30.11.2016

14-та Міжнародна наукова студентська конференція

У Національному гірничому університеті відбулася 14-та Міжнародна наукова студентська конференція за підтримки міжнародної ІТ компанії прийому ZONE 3000 (м. Дніпро).
У роботі конференції взяли участь студенти та викладачі вишів Дніпропетровщини, старшокласники шкіл Дніпра, гості з Кременчука, Жовтих вод, Мелітополя. Учасникам засідання продемонстровано відеопривітання від французьких друзів, а директор Інституту електроенергетики, професор О.Б. Іванов вітаючи гостей цього поважного зібрання, зазначив, що ця конференція розширить коло спілкування, відкриє нові можливості та шляхи для розвитку, удосконалення, популяризації вивчення молоддю іноземних мов. Професор кафедри перекладу НГУ А.Я.Алексєєв висловив надію, що прихильників вивчення іноземних мов з кожним роком ставатиме все більше, бо цього потребує час, цього вимагає ритм життя. На честь високого зібрання лунали вітання німецькою та іспанською мовами.
Під час урочистого відкриття 14-та Міжнародної наукової студентської конференції відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу поетичного перекладу.

                                                                                                                                                                

Учасникам конференції продемонстровано презентації «Як не – айтишнику знайти роботу в ІТ – галузі» та «Birdwatching in Ukraine-part foreign hobby, part local tradition». Наступним етапом була робота в секціях. Кожен учасник обрав для себе одну з чотирьох секцій: 1.Іноземні мови. Філологічні дослідження (керівник:Т.Введенська); 2.Іноземні мови як засіб ділової та наукової комунікації (керівник: М.Орел); 3.Філологічні дослідження (романські мови), (керівник: А.Алексєєв); 4.Галузевий науково-технічний переклад (німецька мова),(керівник: І.Кабаченко).
14-та Міжнародна наукова студентська конференція в НГУ пройшла активно і плідно. На заключному пленарному засіданні підбито підсумки її роботи. Проведення наукових заходів такого рівня, безумовно, сприятиме розширенню кола зацікавлених студентів та спонукатиме їх до вивчення іноземних мов. Бо знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі.

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт