Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.12.2016

Нові кроки до співпраці

На запрошення виконуючого обов’язки Директора екологічного відділу, Голови секції транскордонного співробітництва ЄЕК ООН Сергіуша Людвічака для участі у Дев’ятій зустрічі Конференції Сторін Європейської економічної комісії ООН з транскордонних ефектів промислових аварій, що проходила з 27листопада – 2 грудня у м. Любляна (Словенія), виїжджав завідувач кафедри гідрогеології та інженерної геології НГУ Д. В. Рудаков.


Зазначимо, що фінансування виділено за кошти гранту Федерального відомства Німеччини з охорони навколишнього середовища, що виконується в Державному ВНЗ «НГУ».

У рамках засідання щодо інструментів та підходів ЄЕК ООН з попередження забруднення води внаслідок промислових аварій та транскордонних ефектів професор Д.В. Рудаков виступив з доповіддю «Попередження забруднення води на основі Керівництва ЄЕК ООН з безпеки і належної практики для хвостосховищ». Також він провів презентацію наукових та методичних досягнень Державного ВНЗ «НГУ» учасникам конференції.

Дмитро Вікторович задоволений спілкуванням з відповідальним співробітником Федерального відомства Німеччини з охорони навколишнього середовища Г. Вінкольманом-Ойе й узгодженням подальших кроків з виконання гранту агентства з проведення тренінгів щодо безпеки хвостосховищ у Державному ВНЗ «НГУ».

У ході конференції професор Д.В. Рудаков провів численні зустрічі та консультації з учасниками заходу, представниками Казахстану, Австрії, Чехії, Німеччини щодо науково-технічної співпраці й участі у міжнародних проектах у галузі екологічної та промислової безпеки. Зокрема, відбулася розмова з професором кафедри геології університету м. Любляни М. Бренчічем стосовно перспектив спільних науково-освітніх проектів за участю двох університетів, досягнуто домовленість про підготовку заявки на проекти з академічного обміну за програмою Erasmus.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт