Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.12.2016

У коридорах НГУ гАряче


З п’ятого грудня в Національному гірничому університеті триває зимова сесія. Хоча за вікнами зимно, у корпусах все кипить. Неймовірна атмосфера: рух, емоції, ритм, стурбованість і … драйв. Одним словом – гаряча пора! Сесія в НГУ – це коли слово набуває сенсу і обсягу більшого, від суто словникового. Зимова сесія з гарячим запалом – це найкрутіший період студентства, коли все кипить і палає, а зимовий подих збадьорює. Драйвово! Тож вперед за емоціями до студентства.

Пропонуємо разом з нами прогулятися коридорами та аудиторіями НГУ, аби на власні очі побачити виплеск емоцій, найщасливіші миті студентів і таке найбажаніше: «Так, я це зробив!».

 
Це щасливчики студенти-другокурсники юридичного факультету, які склали іспит «автоматом».


Симеон Коротков та Богдан Богачук весело вітали нас, розмахуючи заліковками, після здачі «Основ економічної теорії».


Анастасія Чимшит й Артем Нальотов свої емоції виплескували креативненько! Вони - оригінали, недаремно ж навчаються в найкращому виші. Бо саме тут озброять не тільки знаннями, але й навчать нестандартно мислити.


А в цій аудиторії неймовірна тиша: пишуть екзамен у самої Ганни Кирилівни Швидько. Нам було дозволено хвильку уваги, аби побешкетувати і зосередити увагу студентів. Які вони гарні, наші розумники. Тож побажання їм скласти добре це випробування, сподіваємося – справдяться. А вже після цього іспиту й одружуватися можна, за доброю студентською традицією.
JPG_GUSAK-6721.JPG

Перша зимова сесія – завжди складно не тільки для першокурсників. Викладачі, як з’ясувалося, хвилюються ще більше. Ми завітали до директора Інституту електроенергетики Олексія Борисовича Іванова. Там 587 першокурсників двох факультетів цього Інституту вперше складають студентський іспит. Ми запитали про враження викладачів від першокурсників. «Наші першачки – хороші студенти. Їм не легко, але вони дуже старанні, звикають до системної роботи, концентрації сил,намагаються засвоїти весь навчальний матеріал», - переконав нас професор. Олексій Борисович чекає від своїх першокурсників успішного складання іспитів. Він впевнений, хто хоче - у того все вийде,бо інакше й бути не може – вони ж студенти Гірничого, та вже навчилися працювати на результат.Кипить енергія і на інших факультетах НГУ, б'є через край потреба у нових враженнях, пригодах, пізнаннях. Викладачі кафедри обліку та аудиту для своїх підлеглих вже створили новорічну атмосферу, вишукано прикрасили аудиторії, встановили ялинку, а головне у всіх викладачів – гарний настрій і вони по-доброму ставляться до студентів. Боятися тут нIчого - сміливіше, студенте! У десятому корпусі навіть їдальня - доброзичлива до студентів, готова завжди прийти на допомогу. Ранкова гостинна кава – це саме те, що врятує!

 
Тож зимові жнива у НГУ у рОзпалі! Настрій – чудовий, підтримка – надійна, побажання – щирі! Не забувайте вдома заліковки, позбудьтеся «хвостів», складайте іспити із задоволенням, і обов’язково, щоб були із СТИПЕНДІЄЮ!

Щиро вам цього бажає ІАЦ НГУ 


Фото Артема Гусака (відеостудія «Юність»)

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт