Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.12.2016

Студентський квест «Відшукай правду! Знайди свій захист! Вбережи себе!»


Взяти участь у квесті під час сесії – на це здатні лише студенти Гірничого.

День захисту від СНІДу традиційно відбувається 1 грудня. Торкнутися цієї важливої теми в НГУ вирішили нестандартно. Команда Департаменту освіти і науки ГРФ Національного гірничого університету підготувала цікавий та пізнавальний захід – квест «Відшукай правду! Знайди свій захист! Вбережи себе!». Метою квесту було нетрадиційно розповісти учасникам про ризики і шляхи зараження ВІЛ/СНІД, а також про те, як уберегти себе від інфікування.
 
Бажаючі могли заздалегідь зареєструватися, об’єднатися у команди або сформувати свою. Місце зустрічі – університетський фонтан. Зібралося чимало бажаючих незважаючи на морозну погоду та напружений тиждень: у розпалі сесія. Зареєструвавши учасників, наша дружна команда волонтерів розпочала квест.
 
Першим завданням був невеличкий тест, після якого найкмітливіші попрямували до спортивної зали, яку нам люб’язно надав завідувач кафедри фізичного виховання Володимир Миколайович Вілянський. Саме тут створені команди виконували різноманітні завдання і показали хороші результати.

Наступним етапом була міні-лекція, яку провів представник Армії Спасіння у Дніпрі Олег Самойленко. Озброївшись необхідними знаннями, команди отримали спеціальну карту, де було відмічено «скарби», а також локації, в яких учасники квесту повинні побувати і заробити собі бали.


 
Одна з таких локацій називалась «Музичний крокодил»: один представник команди вдягав навушники та слухав пісню, що лунала, а потім, не говорячи ні слова, мав показати назву пісні іншому учаснику і якнайшвидше, адже час обмежений.

У холі першого корпусу НГУ діяла локація «Запитання». Вона була не простою для деяких команд, але не для наших переможців. Не менш складним завданням для команд полягало в тому, щоб зібрати зі шматочків маленьких геометричних фігурок квадрати на локації «Ребус». Проте «малюнок» вийшов у всіх команд.
 
Тема одного із завдань – намалювати своє бачення кохання в майбутньому. Думки були абсолютно різними від тієї, що в майбутньому, на жаль, може не бути кохання, до тієї, що кохання – це прекрасне почуття і його треба берегти, бо сім’я – це найголовніше в житті людини.
 
Неочікувано цікаво прозвучала думка щодо сучасного атрибуту молоді – різноманітних ґаджетів. Команда вважала, що їх необхідно викинути задля щастя у майбутньому.


Оригінальним був малюнок, де зображувалась корпорація кохання, тобто у майбутньому ми можемо обрати необхідні параметри свого хлопця чи дівчини і будемо щасливі. А в кутку автори ще зобразили смітник,який символізував гірку іронію – справжнє кохання ще є, та, на жаль, воно нікому не потрібне. Такими були відповіді, думки та пропозиції студентів. Є над чим замислитися…

Як і у кожному змаганні, обов’язково є переможці й переможені. Але цей час всі провели весело, насичено та інформаційно. Місця розподілилися таким чином:

Наші переможці:

І місце – команда «СПИД не спит» - 106 балів;
ІІ місце – команда «Star» - 89 балів;
ІІІ місце – команда «Фантом» - 73 бали;
ІV місце – команда «Понял-не понял» - 45 балів;
V місце – команда «Акули» - 43 бали.


Вітаємо переможців, дякуємо партнерам і сподіваємось – мета нашого заходу досягнута! Чекайте нових акцій разом із нашою командою бджілок-волонтерів, яким я безмежно вдячна за допомогу.
Наталія Гарбуз, ГЛгр-13-4

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт