Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.12.2016

Літературний візит до Придніпровського енергетичного технікуму


Центр культури української мови ім. О. Гончара Національного гірничого університету знаний у Дніпропетровщині. Окрім багатопланової роботи в університеті, цей центр проводить велику публічну роботу щодо популяризації української мови та літератури у Придніпров’ї.
 
Цими днями відбулося виїзне засідання Центру культури української мови до Придніпровського енергетичного технікуму. На зустріч до студентської молоді завітала член національної спілки письменників України, письменниця, наша землячка Леся Степовичка з презентацією своєї книги Німці в городі» (книга друга).


Організатором і модератором цієї зустрічі була старший викладач НГУ Наталія Костюк. У цій літературній вітальні студенти залюбки ділилися враженнями від творчості письменниці, вони вважали за честь один на один говорити з відомою землячкою. Леся Степовичка із задоволенням слухала свої вірші у виконанні молоді. Найсміливіші змогли прочитати власні твори, віддати їх на суд фахівцеві і одразу почути коментар. Це було дуже важливим для початківців.Пані Леся була у захваті від творчої атмосфери технікуму. Вона презентувала другу книгу свого твору «Німці в городі». Ця книга сприймалася молоддю дуже легко. Оповідь письменниці перепліталася із сьогоденням, місцевим матеріалом, майбутнім життям України. Лесі Степовичці дуже сподобалися талановиті студенти, яким вона запропонувала продовжити своє навчання у Національному гірничому університеті, бо саме у цьому виші можна здобути технічну освіту й розвивати свої творчі уподобання.

Аби студенти мали змогу читати поезію та прозу Лесі Степовички, авторка подарувала бібліотеці технікуму свої художні твори.


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт