Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.12.2016

Благодійність, як ми розуміємо і що робимо…
Як вижити у сучасних умовах людям похилого віку та ще й одиноким? Питання це викликає сум і щем серця від того, що глобально проблема не вирішується, нею проймаюєься дуже мала кількість ентузіастів, деякою мірою соціальні працівники. Як гостро стоїть ця проблема для старшого покоління, особливо учасників бойових дій у роки другої світової війни, знають рада ветеранів (голова А.К Горенко), а також жіноча рада (голова Л.Г. Блохіна) нашого університету. Ці дві організації на громадських засадах роблять все можливе аби допомогти колишнім нашим колегам , пенсіонерам-ветеранам.

Крім подарунків на свята їм потрібне просто людське спілкування. А ще вони стикаються з такими проблемами, як придбати ліки, продукти харчування, як зробити найнеобхідніший ремонт. Розповім про історію колишньої співробітниці кафедри гірничих машин, учасниці бойових дій Ольги Гнатівни Левенцової , яка мешкає в однокімнатній квартирі на п’ятому поверсі. Тривалий час дах під час дощів над її квартирою протікав, біля ліжка вона ставила якісь відра, тазики, а ЖЕК Соборного району ніяк не бажав на це реагувати. Довелось від імені ради ветеранів НГУ пояснювати права і обов’язки працівників ЖЕК, а також райвиконкому. Тільки тоді дах було відремонтовано. Крім того, нам вдалося переконати виконком, щоб особливо бідуючим ветеранам виділили на три місяці по 400 грн. Не забуваємо привітати наших найстаріших ветеранів зі святами, з днем народження, приміром , Аллу Валентинівну Завадовську, Лідію Анатоліївну Знаменську та інших.

Дякуючи чуйності лікарів обласної лікарні ім. Мечнікова нам вдається помістити туди на лікування наших ветеранів, зокрема, нещодавно отримав таку допомогу А.Й. Старков, 1924 року народження, у минулому майор, командир танкового взводу.
 
Зазначу, що вся діяльність ради ветеранів і жіночої ради за підтримки голови профкому В.В. Cала та його заступника О.Б. Поліщука спрямована на те, щоб знайти можливість порадувати наших ветеранів, зробити якусь добру справу людям, яким ми зобов’язані, яких ми цінуємо, шануємо і завжди пам’ятаємо.

 


Валентин Ганкевич,
заст. голови ради ветеранів і голова волонтерів НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт