Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.12.2016

Робоча поїздка студентства Дніпра до Києва

21 грудня відбулася робоча поїздка студентства Дніпра за підтримки управління молоді, ПО та НПВ Дніпровської міської ради до Міністерства молоді і спорту України.
Студенти НГУ Тістечок Ольга та Ахмедов Олександр також приєднались до поїздки.

Головною метою була зустріч з заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою та директором департаменту молодіжної політики Іриною Бєляєвою
Олександр Ярема розповів про діяльність Міністерства у молодіжній сфері, міжнародні молодіжні обміни, конкурси, гранти та поінформував, які можливості відкриті для молоді сьогодні. Ознайомив із вимогами до кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України та претендентів на отримання грантів Президента для обдарованої молоді.


IMG_9956.JPG

Ірина Бєляєва поінформувала про особливості польсько-українських та литовсько-українських молодіжних обмінів, а також щодо проведення конкурсу проектів, розроблених молодіжними й дитячими громадськими організаціями, та закликала активну молодь Дніпропетровщини брати участь у вищезазначеному конкурсі. 
Учасники зустрічі обговорили питання та проблеми регіональної молодіжної політики, поділилися власним досвідом участі у молодіжному громадському русі, висловили своє бачення вирішення проблем молодого покоління.


 
Після зустрічі делегація відвідала НСК "Олімпійський", де була проведена екскурсія. Студенти мали змогу побачити всю красу комплексу, побувати в роздягальні футболістів, відвідати "Музей Слави ФК "ДИНАМО" та багато чого цікавого. 
Також група відвідала "Пінчук арт-центр" та молодіжний простір "America Hause".До списку© 2006-2022 Інформація про сайт