Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
11.01.2017

ДЯКУЮВсесвітній день «Дякую»

11 січня є найбільшим ВВІЧЛИВИМ днем року. Він з'явився за ініціативою ООН і ЮНЕСКО й переріс майже у свято. Всесвітній день «Дякую» підкреслює важливість ввічливого ставлення до ближніх і всіх людей в цілому. Слова вдячності мають магічні властивості, вони дарують радість і висловлюють повагу. Сьогодні хочеться сказати «Дякую» нашому НАЦІОНАЛЬНОМУ ГІРНИЧОМУ УНІВЕРСИТЕТУ, який нас об’єднав під одним дахом, став для нас другою домівкою, є нашою рідною Альма-матер.

Високодостойний наш Національний гірничий універитете!
 
- Дякую тобі, що ти є моєму житті й у житті сотень тисяч випускників, студентів, викладачів та співробітників.
Університете! Ти постав перед нами чистим і світлим, високим і потужнім, красивим і неперевершеним! 
- Дякую тобі, що маю можливість ходити твоїми коридорами, стіни яких дихають історією, наукою, відкриттями.
Тут працюють найталановитіші викладачі, яких об’єднувало й об’єднує одне – бажання навчити – і це бажання простежується на генному рівні. Тут мудрі високодостойні керманичі. Тут вирує наука й творчість.
- Дякую тобі, що навчаюся у найкращому технічному виші Придніпров’я й України.
Сивочолий наш Гірничий університете, тобі є чим і ким гордитися!
- Дякую тобі, що зерна правди й людяності, істини й доброти, працелюбності й наполегливості, які ти сієш у наших серцях, проростають і чарують усіх, кому не байдужа славетна команда НГУ, хто вірить у цей навчальний заклад.
- Дякую тобі, наш рідний університете, що пережив страшні злі суховії, тяжкі життєві випробування, перешкоди, бо ти в змозі все здолати.
Наступне многоліття подарує тобі, наш університете, утіху від вдячних випускників, тепло їхніх сердець, а найважливіше – мир й злагоду в нашому родинному Гірничому гніздов’ї. 
Нехай Господь пошле тобі, наш університете, спраглих на розумне слово та охочих на добрі діла. З роси й води тобі, університете, із землі й піднебесся чеснот, надій і перемог! То ж розчиняй навстіж двері для нового, сучасного, креативного, інноваційного. Чекай на тих, хто прагне нових знань і світлих вражень! Посміхайся дню новому, радій тим, хто завтра вперше переступить твій поріг.
- Дякую тобі, університете, що наші серця щомиті б’ються в унісон із тобою.


Тож вміння бути по-справжньому вдячним не можна видавити із себе. Воно просто є. Щира вдячність проростає і ллється із душі людини, вказуючи на її характер, доброзичливість і вихованість. Це одне з найважливіших слів у нашому житті. То ж не треба соромитись казати «Дякую», воно не принижує. Це слово возвеличує кожну людину і на кожне «Дякую» хтось обов’язково чекає.


Дякуємо, що були разом із нами.
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт