Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.01.2017

Традиції НГУ у 2017 залишаються незмінними

На черговому засіданні ректорату Національного гірничого університету ректор Геннадій Григорович Півняк вручив почесні нагороди Гірничого науковцям, викладачам і співробітникам за самовіддану працю на ниві освіти, виховання студентів та на честь особистих ювілейних дат. Таких нагороджених стає все дедалі більше, а незмінним залишається лише одне – найглибша повага НГУ до своїх співробітників, які своєю діяльністю прославляють і шанують цей вищий навчальний заклад. Бо немає нічого приємнішого для людини ніж повага колег, однодумців, друзів.


Цього дня, 17 січня 2017 року, «Срібною медаллю НГУ» нагороджено доцента кафедри автомобілів та автомобільного господарства Валерія Олексійовича Федоскіна, доцента кафедри основ конструювання механізмів і машин Опанаса Семеновича Жовтяка, професора кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки Валерія Вікторовича Соболєва.

«Знак вдячності» від Гірничого отримали завідувач кафедри автомобілів та автомобільного господарства Віктор Володимирович Кравець та завідувач кафедри метрології та інформаційно - вимірювальних технологій Валерій Іванович Корсун.


Вищої нагороди НГУ – «За відданість університету» удостоєні директор інституту економіки, завідувач кафедри менеджменту виробничої сфери Василь Якович Швець та проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Степанович Бешта.
Медаль «За заслуги» на засіданні ректорату вручено професору кафедри транспортних систем і технологій Володимиру Олександровичу Салову.


Щиро вітаємо колег з нагородами і бажаємо наснаги на подальшу діяльність!

ІАЦ НГУ

Фото Альони Леонович


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт