Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
26.01.2017

Наші науковці на VІ з’їзді Національної спілки краєзнавців України

Відродження духовності та історичної пам’яті українського народу – пріоритетне завдання для краєзнавців.

23 січня 2017 року відбувся VI (черговий) з’їзд Національної спілки краєзнавців України, на якому було заслухано звіт Президії Правління НСКУ за 2012–2016 рр. та обрано керівні органи Спілки: Голову, його Заступників, Ревізійну комісію, Правління та Президію.


Головою Спілки на наступний п’ятирічний термін (2017-2021 рр.) було переобрано Олександра Петровича РЕЄНТА — члена-кореспондента НАН України, доктора історичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки, заступника директора Інституту історії України.


На заході були присутні делегати з усієї України. Нашу Дніпропетровську область представляв доцент Національного гірничого університету, голова правління Дніпропетровської обласної організації НСКУ Ігор Олександрович Кочергін.


З нагоди проведення з'їзду та за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання творчої молоді, відродження духовності й історичної пам’яті українського народу, активні краєзнавці були відзначені нагородами та відзнаками Міністерства освіти та науки України, НСКУ, Української православної церкви Київського патріархату, облдержадміністрацій, обласних та міських рад, отримали відомчі заохочувальні відзнаки. Ігор Олександрович Кочергін був нагороджений Грамотою Міністерства культури України.

Також Ігор Олександрович був обраний до складу Правління Національної спілки краєзнавців України з чим ми його і вітаємо. Ми впевнені, що професійності, принциповості, послідовності, наполегливості вистачить нашому здібному ватажкові для виконання цієї важливої громадської роботи.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт