Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.02.2017

Наш «Обертон» славить Різдво

ХХIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДУХОВНИХ ПІСНЕСПІВІВ «ВІД РІЗДВА ДО РІЗДВА У ДНІПРІ ЗІБРАВ ТАЛАНТИ З РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ

За давньою й незмінною традицією у Дніпровському академічному театрі драми та комедії з 27 по 29 січня проходив ХХІV Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів "Від Різдва до Різдва". Впродовж трьох днів за благословенням митрополита Дніпровського та Павлоградського Іринея тривало це свято духовного співу. Тут виступили 60 хорових колективів із різних куточків України. Гостей музичної події привітав мер Дніпра Борис Філатов.

У рамках фестивалю працювала виставка-ярмарок «Православна Дніпропетровщина».

У день закриття фестивалю та гала-концерту організатори підготували особливий подарунок. Тож у неділю, 29 січня, о 12:00, перед початком заходу в театрі відбувся флешмоб, під час якого учасники та глядачі масово виконали всесвітньовідому українську різдвяну пісню «Щедрик».

Приємним є той факт, що у Різдвяному фестивалі вкотре брав участь і Народний чоловічий вокальний ансамбль «Обертон» Національного Гірничого університету, художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Олександр Переверзєв. Солов’ї Гірничого для поважного журі, гостей й учасників фестивалю виконали колядки «Повний благості» , «В Вифлеємі новина» й інші різдвяні твори – «Святий вечір, добрий вечір», «Ой у полі, полі», «Богородице Діво, радуйся».
 


Чарівний спів чоловічого ансамблю з Гірничого університету та їхні костюми нікого не залишили байдужими. Тому в номінації «Кращі аматорські ансамблі» наш «Обертон» був нагороджений Дипломом II ступеню фестивалю «Від Різдва до Різдва», а керівнику Олександру Переверзєву та всьому творчому колектив вручена Благословенна грамота на подальшу плідну працю для слави Української Православної Церкви.

Дружній колектив Національного гірничого університету приєднується до привітань ХХІV Всеукраїнського фестивалю духовних пісень "Від Різдва до Різдва" і висловлює щирі слова вдячності й поваги нашому «Обертону». Обертонівці, ви найкращі! Ми вами пишаємося!


ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт