Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.02.2017

Теплі вітання попри холодну погоду


Незважаючи на чергове лютневе зниження температури, сьогоднішнє засідання ректорату Національного гірничого університету 7.02.2017 року було теплим та зворушливим. Окрім обговорення поточних справ поважне зібрання вітало своїх колег.

Честі отримати «Медаль Терпигорєва» була ушанована доктор технічних наук, професор кафедр екології й аерології та охорони праці, Тетяна Іванівна Долгова за багаторічну та плідну працю на освітянській ниві та на благо розвитку НГУ.Ректор Національного гірничого університету академік НАН України Геннадій Півняк вручив шанованій Тетяні Іванівні нагороду, подякував за відданість Гірничому та сказав щирі слова поваги за довготривалу співпрацю й любов до рідної Альма-матер.

Цього дня на засідання ректорату були запрошені представники народного чоловічого вокального ансамблю «Обертон» Національного Гірничого університету на чолі з художнім керівником та диригентом – заслуженим діячем мистецтв України Олександром Переверзєвим, які брали активну участь у ХХІV Всеукраїнському фестивалі духовних піснеспівів "Від Різдва до Різдва". У номінації «Кращі аматорські ансамблі» наш «Обертон» отримав Дипломом II ступеню, а керівник Олександр Переверзєв та весь творчий колектив  нагороджені Благословенною грамотою на подальшу плідну працю для слави Української Православної Церкви.

 
Геннадій Григорович висловив солов’ям Гірничого слова сердечної подяки від усього дружнього колективу університету за гідне представлення нашого вишу на Фестивалі духовності. Наш «Обертон» - це прикраса, родзинка, діамант Національного гірничого університету, без якого не буває жодного свята та події. Ці чоловіки окрім чудових голосів ще мають добрі серця та щирі душі, й готові співати задля людей безкінечно.
 
Усі, хто брав участь у засіданні цього ректорату, нагородили запрошених на нагородження палкими та теплими оплесками. Дорого вартує можливість вчасно сказати людям добрі слова, і в цьому НГУ є особливим вишем.
Фото відеостудії «Юність»
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт