Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.02.2017

XVIII Міжнародний фотоконкурс газети «День» у Дніпрі

Україною мандрує XVIII Міжнародний фотоконкурс газети «День». 10 лютого м.Дніпро на чолі з міським головою Борисом Філатовим у Музеї українського живопису очікував на просвітницький десант з Києва. Головний редактор газети «День» Лариса Івшина подякувала небайдужим дніпрянам за увагу до фотовиставки.


Зали Музею не могли вмістити всіх бажаючих, тут яблуку ніде було впасти. На подію завітало чимало відомих людей. Делегацію Національного гірничого університету очолив ректор Геннадій Півняк, який від імені викладачів та студентів подякував колективу редакції газети «День» і чарівному редактору – пані Ларисі Івшиній за таку важливу справу для України, за благодійність.


Під час перебування у новому місті відбувається благодійна акція від «Дня». Цього разу 162 школи та 38 бібліотек Дніпра отримали сотні книг з Бібліотеки газети «День» на історичну тематику. Таким чином, було побито минулорічний «гуманітарний рекорд» у Дніпрі.


Вражає дивна наполегливість, якою керуються журналісти «Дня», аби цей конкурс став традиційним. Уже 17 років цій фотоісторії. Відбулось 115 виставок у різних містах України, вже нагороджено 778 фотографів. Але зацікавленість фотографією не згасає, а навпаки – відточується майстерність, тому це мистецтво вабить до себе глядачів. Вони приходять сюди насолодитися атмосферою, відчути емоцію, надихнутися Україною, побачити ці обличчя, очі… Побачити життя таким, як воно є. Виставка чіпляє за живе.

Тож благодійній акції газети «День» жити ще довго. Велику справу робити легко, коли така потреба і підтримка. Нехай кожен «День» буде корисним, на радість українцям!


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт