Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.02.2017

Їх поєднав університет

Чи знаєте ви, що у Гірничому не тільки навчаються, тут ще закохуються до нестями. Саме тут можна зустріти свою долю. Не вірите? Слухайте.
 
14 лютого всі святкують День Святого Валентина. Якось прижилося у нас це свято. Особливо на нього чекає молодь. Напередодні Дня закоханих у групи активістів університету виникла ідея вирахувати всі подружжя, які об’єднав НГУ. Розпочали пошуки, спілкування… Наслухалися романтичного, піднесеного, вражаючого … Тож висновки напросилися самі: територія нашого вишу має магічну ауру, тут зовсім інше повітря, флюїди передаються особам протилежної статі зі швидкістю звуку, лунає музика кохання, серце співає, а душа рветься в обійми коханих. Вже серце забуло про спокій, хочеться жити, літати, співати… Як тут бути без кохання? Без музики? Без почуттів?
«Сердце, тебе не хочется покоя?
Сердце, как хорошо на свете жить.
Сердце, как хорошо, что ты такое
Спасибо, серце, что ты умеешь так любить!»

І закохуються наші студенти, викладачі, співробітники. У них найромантичніші побачення й освічення у коханні. Заради своїх любих вони дістають зорі з неба і називають їх іменами коханих, бо в них не пропав дух авантюризму, вони не перестають співати пісень про вічне кохання. Так палко кохати можуть лише у НГУ. Тому закоханість переростає у студентські та службові романи. А згодом всі святкують гучні весілля. Так у Гірничому народжуються міцні дружні родини, які разом долають труднощі і шаленіють від успіхів.
А зараз пропонуємо переглянути результати пошукової роботи групи активістів тривалістю в один день.

Подружжя Гірничого:
Салових, Хоменків, Лабзи, Логунових, Медяників, Кошових, Шашенків, Кононенків, Ткаченків, Бородаїв, Журавльових, Бештів, Литвинів, Литвинових, Череп-Пілової, Святошенко-Пілової, Папаїків, Чорнобаїв й Чорнобаївих, Слєсарєвих, Ішкових, Голінько-Вагонової, Іконнікових, Яворських, Сьоміних, Пилипенків, Боровиків, … 
салови.jpg

Найсміливіші поділилися з нами своїми фото, на яких відмічені миттєвості кохання. Наша дружна родина Національного гірничого університету вітає міцні, як граніт, університетські подружжя, радіє разом з ними й промовляє у День закоханих 14 побажань від найкращого вишу України:
будьте коханими, кохайте, розпочинайте кожен день з доброти, нехай кохання керує вашою долею, очі нехай сяють ніжністю, серце квітне радістю, у серці панує злагода, думки ваші, помисли й вчинки проміняться добром і щедрістю, а серця будуть зігріті вдячністю людей. Нехай кохання освітлює ваше життя, як сонце. Родинного тепла та затишку, достатку, щирих людей довкола і, безумовно, шаленого безмежного кохання!


Завжди пам’ятайте, що ВАС об’єднав Гірничий, а це міцно і на все життя. Квітуйте!


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт