Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
16.02.2017

Пишаємося колегою

Сьогодні свій ювілей відзначає чарівна жінка – доктор технічних наук, професор Тетяна Іванівна Долгова

Тетяна Іванівна працювала на кафедрі екології Національного гірничого університету з початку її заснування. Розробила велику кількість програм з фундаментальних дисциплін, читала лекції, вела практичні та лабораторні заняття, керувала курсовим та дипломним проектуванням. Не один випуск студентів-екологів з теплом згадує свого улюбленого викладача


Тетяна Іванівна є провідним вченим у галузі екологічної безпеки. Вона запропонувала рішення щодо підвищення ефективності контролю екологічної безпеки у гірничопромислових районах, способи вибору екологічно доцільних напрямків та методів реабілітації ґрунтів, підвищення ефективності контролю над техногенною перебудовою ґрунтів під дією гірничодобувних підприємств. Опубліковано понад 160 наукових праць.

За час роботи у Національному гірничому університеті була членом двох спеціалізованих рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата технічних наук, головою міжкафедрального наукового семінару, членом двох наукових семінарів. Постійно проводить консультування аспірантів та докторантів за спеціальностями «Екологічна безпека та охорона праці».

За багаторічну та плідну працю на освітянській ниві та значний вклад у розвиток Національного гірничого університету 7 лютого Тетяна Іванівна була нагороджена визначною нагородою – «Медаллю Терпигорєва».

Шановна Тетяно Іванівно! Вітаємо Вас із ювілеєм!
Бажаємо теплих посмішок, міцного здоров’я, творчої наснаги.
Щиро дякуємо за людяність, чесність, відвертість, готовність завжди прийти на допомогу!

З ПОВАГОЮ ТА НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ – УЧНІ ТА КОЛЕГИ!

Колектив кафедри екології та технологій 
захисту навколишнього середовища НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт