Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.03.2017

Гірничий вітає Ігоря Родіонова

Ігор Родіонов – легенда Дніпропетровського телебачення. З кінця 70-х працював у газеті «Дніпровська правда», відповідав за рубрику «Фото із сімейного альбому», яка користувалася попитом у читачів. Тривалий час був собкором республіканської газети.Але найбільшим його захопленням є телебачення, якому наш ювіляр присвятив значну частину свого життя. Більше 20-ти років на телебаченні:тележурналіст, шоу-мен, ведучий авторських програм.
На початку 90-х працював над проектом «Ми пізнаємо світ», побував у багатьох містах Європи. Як продюсер проводив декади української культури в Австрії. Пан Ігор першим організував кіноринки у Дніпропетровську та Києві.
Телеглядачі добре пам’ятають цикли програм «Допоможи собі сам», «Бабуся поряд з дідусем», «Чого нам вартує збудувати будинок», про архітектуру рідного міста. Пізніше Ігор Родіонов очолив редакцію кіно і телепрограм Дніпропетровської обласної телерадіокомпанії (51 Канал). Він є автором книг та телевізійних фільмів про дніпропетровських зодчих. Ювіляр є лауреатом премій за кращі роботи в галузі телевізійної публіцистики.
Все життя цієї людини – це пошук і творчість. Тому і девіз у нього відповідний: «Я не шукаю роботу, я її вигадую».
Цими днями Ігор Родіонов відсвяткував свій життєвий ювілей – перше 70-річчя. На свою адресу він приймав численні вітання від своїх друзів. 


У Гірничому університеті його також вважать своїм надійним колегою. З нагоди життєвого ювілею та за багаторічну співпрацю ректор НГУ Геннадій Півняк нагородив Ігоря Родіонова високою нагородою університету «Знаком вдячності».

Багатотисячний колектив НГУ щиро вітає пана Ігоря та пишається його творчістю.


ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт