Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
07.03.2017

Весні присвячується

Картини Валерія Соболєва оселилися у науково-технічній бібліотеці НГУ: відкрився Весняний салон.


Наближення весни пробуджує найкращі, найвеличніші думки та почуття, тож невипадково до Храму духовності Гірничого третього березня запросили поціновувачів мистецтва живопису на виставку картин професора НГУ Валерія Вікторовича Соболєва.

                                                   

                                            У затишній читальній залі бібліотеки зібралися шанувальники та друзі автора. Кожен виступаючий знаходив найяскравіші слова до полотен Соболєва. З’ясувалося, що живопис – це не єдине його захоплення. Валерій Вікторович – людина всебічно розвинена, але всіх своїх секретів не видає. Можна лише зазначити – усі свої почуття художник виписує у картинах, передаючи нам свій настрій, думки, бажання, стихію… . Людина, яка має творчий дар, – поцілована Богом. У картинах Соболєва спостерігаємо передзвін кольорів, звуків і вражень, які об’єднані під назвою «Прекрасне поряд, зумій його помітити».


Автор цих чудових полотен не є професійним художником, він – викладач і науковець Національного гірничого університету. Але це інша сфера. Всі картини підібрані таким чином, що їхня стилістична різноманітність збагачує виставковий простір красою авторських задумів і безмежними можливостями їхнього втілення. Тож ми маємо чудову можливість помилуватися різнобарвними та живими картинами Соболєва, завітавши до бібліотеки НГУ (аудиторія 1/3).


Проректор О.М. Шашенко відзначив, що картини колеги Валерія Вікторовича – це віддушина, яка дає змогу відпочити, зануритися в прекрасний світ, забути про проблеми, підняти собі настрій. На виставці пролунала цікава пропозиція: картинами Соболєва прикрашати фасади багатоповерхових будинків, автомобілі, бо вони несуть позитив і добрий настрій.


Аби відчути красу навколишнього світу та переконатись у цьому, ви також відвідайте виставку, що триватиме у науково-технічній бібліотеці НГУ весь березень. Валерій Соболєв дарує її жінкам Гірничого, звичайно, і студенткам – чарівним красуням. Бо весна – як жінка, жінка – мов весна! Жіноча краса переплітається з весняним пробудженням, надихаючи своєю красою і доповнюючи одна одну.


Візуальний образ весни у нас складає у барвистий і запашний калейдоскоп квітучих садів, писанкових візерунків, жіночої краси і яскравих емоцій. Людська душа бажає оновлення, прагне свіжості відчуттів, надихається красою життя. Саме такий настрій панує зараз у читальній залі бібліотеки НГУ. Нехай весна завжди квітує у душі Валерія Соболєва і у душах всіх його поціновувачів.


Фото відеостудії «Юність»

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт