Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.03.2017

День ліцеїста-2017

Українсько-американський ліцей при Національному гірничому університеті відсвяткував День ліцеїста-2017.

Гідно продемонстрували свій ліцей двома мовами, звичайно, українською і англійською, його вихованці. Свято вони назвали «CELEBRATE DIVERSITY» або «ВСІ ТАЛАНТИ РІЗНІ».


Усі присутні у переповненій залі культурно-освітнього центру НГУ півтори години мали змогу послухати цікаву інформацію не лише про ліцей, а й побачити різноманітні таланти ліцеїстів.
Цікавий символ свята – українське намисто. Кожна намистина має свою красу. У цій низці – Українсько-американський ліцей при НГУ сяє своїми достоїнствами: він посідає почесне місце у п’ятірці кращих ліцеїв України!


Немає меж талантам ліцеїстів та важливо, що завдяки наполегливим, небайдужим і натхненним вчителям й, зокрема, директору УАЛ професору А.М. Роєнку, їх навчають дарувати свої таланти людям і створювати радісний і світлий настрій навколо себе.


Але головний талан ліцеїстів – добре навчатися. Тож випускники ліцею, як правило, здатні пройти найвищі конкурси на знання навіть у закордонні виші, серед них є доктори наук, провідні фахівці у найрізноманітніших галузях.
Кульмінація свята – урочисте посвячення наймолодшого покоління учнів у ліцеїсти. 


Зі святом, друзі!

ІАЦ НГУ

Фото Артема Гусака і Прохора Курила, відеостудія «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт