Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
17.03.2017

Делегація НГУ - учасник Форуму прохідників

10 березня 2017 року у Павлограді відбувся Форум прохідників. Делегація Національного гірничого університету на чолі з ректором НГУ академіком НАН України Г.Г. Півняком взяла участь у роботі форуму.
До складу делегації Гірничого університету також увійшли проректор з міжнародних зв’язків О.М.Шашенко та професор С.П. Гапєєв. Уже тривалий час співпраця компанії ДТЕК і Національного гірничого університету є прикладом ефективного партнерства науки і виробництва.


Компанія ДТЕК, незважаючи на всі складнощі, продовжує розвивати вуглевидобувні підприємства у всіх регіонах України, вкладаючи у цей розвиток значні кошти. А це означає, що і у шахт «Павлоградвугілля» є хороші перспективи стабільної роботи на десятки років вперед. Цьогорічний Форум прохідників усіх вугільних підприємств Компанії продемонстрував: шахтоуправління Компанії мають значні досягнення з видобутку вугілля завдяки впровадженню у роботу сучасних новітніх технологій та модернізації підприємств.Цього разу на Форумі були чітко окреслені нові напрямки модернізації шахт, застосування новітніх технологій і обладнання для ведення підготовчих робіт.
У рамках Форуму прохідників відбулося нагородження кращих представників прохідницької професії. Також відзначили передових працівників підприємства шахтарські профспілки.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт