Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
23.03.2017

Міська влада роз’яснює студентам та співробітникам НГУ нововведення у Дніпрі

22 березня до Національного гірничого університету завітала виконуюча обов’язки заступника дніпровського міського голови Яніка Борисівна Меріло з навчальним проектом про стан впровадження концепції електронного врядування у м. Дніпро.


Яніка Борисівна зробила презентацію щодо поточного стану впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалювати якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян й сприятимуть розвитку соціальних інновацій в Україні.
IMG_4020.jpg 


У рамках візиту пані Янікою були представлені на розсуд студентів та співробітників НГУ основні нововведення, серед яких:

• «Картка Дніпрянина» - це картка, що є документом візуальної ідентифікації та має доступ через MobileID до електронних послуг, QR-код для надання пільг та послуг.

• «Соціальний інспектор» - це ресурс, на якому можна дізнатись звідки беруться і на що витрачаються кошти місцевих бюджетів;

• «Єдина система місцевих петицій» - це ресурс, який забезпечує високий рівень якості обслуговування громадян з боку органів місцевого самоврядування щодо подання електронних петицій;

• «Прозоре Дніпро» - це інформаційний ресурс, де користувачі можуть дивитись і завантажувати типові договори і потрібну для закупівель інформацією з метою уникнення порушень;Бізнес-інкубатор НГУ щиро вдячний студентам та співробітникам НГУ за цікавість, виявлену до цього заходу, та сподівається на подальшу плідну взаємовигідну співпрацю із представниками спільноти нашого Університету, зацікавленими у впровадженні новітніх знань та технологій на теренах Гірничого.


Інформація надана ЦРП Бізнес-інкубатор НГУ

ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт