Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.03.2017

Перші Територіальні Збори керівників центрів міжнародних екзаменів ДЕЛЕ у Польщі

Минулого тижня у Польщі відбулися Перші Територіальні Збори керівників центрів міжнародних екзаменів ДЕЛЕ та Друга Конференція з обміну методичним досвідом для викладачів іспанської мови й офіційних екзаменаторів ДЕЛЕ, у яких взяла участь директор Україно – іспанського культурно-лінгвістичного центру НГУ Тетяна Вікторівна Гунько.


Це відрядження відбулося завдяки запрошенню директора варшавської філії Інституту Сервантеса Хосепа Марії де Сагарра Анхель.

На Територіальних Зборах йшлося про важливість розповсюдження іспанської мови, новітні тенденції щодо викладання та обговорювали специфіку прийняття і підготовку слухачів до екзаменів ДЕЛЕ. Під час зборів було піднято низку питань щодо якісного поліпшення підготовки слухачів Центру до складання екзаменів та отримання дипломів.

Тетяна Вікторівна Гунько також пройшла навчальний курс користувача он-лайн платформами управління системою екзаменів ДЕЛЕ, ознайомилася зі специфікою нововведень та функціонування інформаційних додатків, вивчила нові формати міжнародної кваліфікаційної системи іспанської мови як іноземної та нові матеріали для письмових та усних екзаменів.


Під час Зборів було узгоджено програму подальшого співробітництва Україно - іспанського культурно-лінгвістичного центру НГУ та Інституту Сервантеса з метою розповсюдження іспанської мови та культури іспаномовних країн в місті Дніпро і регіоні й популяризації екзаменів ДЕЛЕ.


Участь у ІІ Конференції з обміну методичним досвідом для викладачів іспанської мови та офіційних екзаменаторів ДЕЛЕ дала можливість підвищити педагогічну кваліфікацію й ознайомитися із новітніми тенденціями у сфері викладання іноземних мов.

За результатами відрядження до Польщі отримано інформативну та навчальну літературу, що має значення для навчального процесу підготовки слухачів Україно - іспанського культурно-лінгвістичного центру НГУ до екзаменів ДЕЛЕ.


Незабаром в Україно – іспанському культурно-лінгвістичному центрі НГУ буде створено інформативний пункт щодо екзаменів ДЕЛЕ з метою розповсюдження інформації та залучення більшої кількості кандидатів.ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт