Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
06.04.2017

Студентка НГУ Діана Ткаченко взяла участь у Всеукраїнському студентському конкурсі есе "Чому я обрав свій університет?"

Вітаємо студентку 1-го курсу Діану Ткаченко (спеціальність "Облік і оподаткування") з високим результатом у профорієнтаційному Всеукраїнському студентському конкурсі "Чому я обрав свій університет?".

Конкурс проходив у форматі есе і за його підсумками робота нашої студентки "У Національний гірничий університет я закохалась з першого погляду..." розміщена на сайті організатора конкурсу - Освітньому порталі "Академія":

Вибір університету – один з найважливіших і найхвилюючих моментів, через який доводиться пройти ще «зеленим» та не завжди готовим до вступу у доросле життя абітурієнтам. Саме такою я була, коли почала серйозно розмірковувати щодо свого майбутнього. Адже як це важливо ступити саме на той шлях, яким ти із задоволенням будеш крокувати усе своє життя, обрати саме ту професію, яка буде приносити тобі радість і задоволення, і в решті решт стати студентом  саме того університету, про який ти будеш згадувати з гордістю і теплотою в серці.

Вступати до Національного гірничого університету я вирішила, навчаючись ще у десятому класі, коли перші перемоги у боротьбі з державною підсумковою атестацією були вже далеко позаду, а до справжніх випробувань - зовнішнього незалежного оцінювання – було, здавалось би, ще безліч часу. І ось тоді, коли більшість моїх однолітків  проводили дні у безтурботному відпочинку, я борознила простори інтернету у пошуках актуальної інформації та об’єктивних відгуків щодо найкращих університетів мого міста й області.

Зараз мені складно згадати, що саме мене привабило у Національному гірничому університеті: чи то безмежні можливості наукової та міжнародної діяльності з усіма їх перевагами та недоліками, чи то по-справжньому щасливі, усміхнені обличчя і палкі очі студентів на безлічі фотографій, розміщених на сайті університету. А може, усе й одразу.

Було вирішено вступати до "Гірничого". Проте студенткою я себе відчула ще задовго до омріяного вступу, адже перші мої заняття почались на підготовчих курсах. Я тоді міркувала: «Навіщо витрачати чималі кошти на велику кількість репетиторів, коли можна не лише добряче зекономити, а й ближче познайомитися зі стінами майбутньої альма-матер?»


У Національний гірничий університет я закохалась з першого погляду. Величний у своїх розмахах головний корпус не міг не справити враження на будь-кого, хто хоч раз переступав його поріг. Вітражі, що виблискують під променями осіннього сонця; портрети із серйозними, вже немолодими обличчями видатних випускників – усе, до чого міг доторкнутися погляд, було сповнене поважності й мимоволі змушувало затамовувати подих. Мій перший візит до Гірничого у своїх відчуттях нагадував похід до музею. І в той же час міжкорпусні переходи-лабіринти перетворили пошук потрібної аудиторії на справжній квест.

Перебуваючи під враженням, я вирішила, що обов’язково досягну своєї мети і стану студенткою саме цього дивовижного вишу. І зараз, коли я навчаюсь тут майже рік, я можу з гордістю сказати, що не шкодую про свій вибір.

Ткаченко Діана Олександрівна,
студентка ДВНЗ «Національний гірничий університет»
фінансово-економічного факультету
 за спеціальністю «Облік і оподаткування», 1 курс


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт