Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
10.04.2017

Науковець НГУ Костянтин Ганушевич пройшов стажування у кращому інженерному університеті США

Минулого року доцент кафедри підземної розробки родовищ НГУ Костянтин Ганушевич виграв грант міжнародної програми обміну Fulbright і отримав можливість стажування в кращому інженерному університеті США – Colorado School of Mines. Ця програма забезпечує повне фінансування стажування та щомісячну зарплату в США.


Протягом шести місяців Костянтин Ганушевич стажувався на кафедрі хімічної і біологічної інженерії в групі провідних вчених, які працюють над розробкою газогідратних технологій. З перших днів вченому НГУ була надана необхідна інноваційна лабораторна база і програмне забезпечення для детального вивчення процесу формування газових гідратів з різними термодинамічними параметрами, складу газової суміші, нафти і води. Протягом стажування Костянтин взяв участь у численних наукових засіданнях, місцевих конференціях, а також щотижня представляв доповідь щодо прогресу в своєму науковому напрямку перед групою вчених даної кафедри. Дослідження Ганушевича надзвичайно зацікавили членів наукової ради, які всіляко сприяли роботі. Зазначимо, що його лабораторні результати дозволили істотно покращити розуміння технології утилізації шахтного метану за допомогою газогідратних технологій і стали основою для написання наукових звітів державної тематики, а також наукових статей.


Лабораторія газогідратних технологій

Крім наукової роботи, Костянтин знаходив час і на активне соціальне життя: заняття спортом, відвідування театру, організував кілька велопрогулянок для співробітників кафедри і кілька походів в гори, став активним учасників студентського філософського клубу, де обговорювалися нагальні проблеми суспільства, сенсу життя і багато інших важливих і цікавих для молоді тем.
Зустріч "філософського клубу" на території студентського містечка 


Отримання чорного поясу з дзюдо

Дружні відносини, які склалися зі співробітниками кафедри, дозволили почати переговори з гірничим університетом Сент-Етьєна щодо підписання договору про наукове співробітництво в сфері технологій газових гідратів і участі в міжнародних програмах.


              6. 3000 м над рівнем моря (зі співробітником кафедри з Австралії)

На даному етапі Костянтин Ганушевич є учасником державної тематики, головна мета якої – способи утилізації шахтного метану за допомогою газогідратних технологій.

Протягом піврічного стажування Костянтин Ганушевич вів захоплюючий відеоблог на YouTube про студентське і наукове життя Colorado School of Mines, в якому, окрім всього, розповідає, як швидко оволодіти англійською мовою.


Молодий науковець із задоволенням зустрічається зі студентами, які прагнуть творчо навчатися і займатися наукою, він може проконсультувати, як виграти грант міжнародної програми обміну Fulbright.

Інформація надана кафедрою підземної розробки родовищ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт