Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
13.04.2017

Сила таланту студентів НГУ

«Студентська весна» – традиційний щорічний фестиваль студентських талантів. У ньому за можливість взяти участь у гала-концерті змагаються усі університети, а визначають лауреатів – журі, у складі якого професіонали усіх видів мистецтва.


До відбіркового туру «Студентської весни» в НГУ готувалися під керівництвом директора культурно-освітнього центру Наталії Луценко. І оскільки студенти представили в ньому різноманіття талантів і жанрів мистецтва, організатори для концерту обрали назву, яка перекликається з девізом «Євробачення» – «Всі таланти різні».


На сцені актової зали НГУ студенти інституту електроенергетики та юридичного факультету станцювали хіп-хоп, ліричні вокальні номери представили Вадим Барон і Яна Тресковська.
Концертну програму продовжив номер, який вже встиг стати візитівкою НГУ, бо саме тут проходить випускний бал за класичними традиціями, де студенти віртуозно виконують бальні танці. Підготовка до щорічного балу триває довго, але результат глядачі «Студентської весни» побачили вже під час концерту. Танцювальний колектив «Креатив» (керівник - Вадим Кащеєв) виконав віденський вальс.
Вокальний колектив «Мальви» (керівник - Наталія Луценко) – творчий бренд Національного гірничого університету. Талановитим дівчатам під силу виконати в оригінальній обробці будь-яку пісню. На фестивалі «Мальви» заспівали «Keep me in mind» і «Квітка-розмарія», а також «Ой, ти місяцю» – у дуеті з Іваном Крамаренком.
Дивував присутніх і вокальний колектив «Лик» (керівник – Олександр Яремчук), який чудово знається на народних піснях. І цього разу, окрім української «Ой, у полі вітер віє», виконав ще й грузинську народну пісню «Сісатура».


Студенти НГУ Владислав Нікешин та Олена Батнікова танцювали у стилі модерн, студенти геологорозвідувального факультету вражали лайт-шоу (керівник Кирило Сорокін), вокальний дует Катерини Красильникової та Станіслава Бугайчука підготував пісню «Кислород». У вокальному мистецтві свої таланти також продемонстрували студентки Інституту електроенергетики Анна Лях і Поліна Щитініна у пісні «Stay High» та Владислав Ісаченко з композицією «Unstoppable».У танцювальному мистецтві студенти НГУ продемонстрували чимало жанрів. На фестивалі «запалювали» публіку танцювальний колектив «Драйв» і Денис Скачок у стріт-денсі. Збірна університету з чирлідингу (керівник – Наталія Холодова) демонстрували не лише гнучкість і складність елементів, а й вміння створювати гарний настрій.

Журі відзначило обдарованість молоді й яскраву концертну програму. Заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Лариса Ковальчук побажала студентам НГУ подальших творчих успіхів.

ІАЦ НГУ

Фото Анастасії Калуцької, відеостудія "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт