Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
20.04.2017

Вітаємо зі 100-річним ювілеєм газету «Зоря»

Народній газеті Дніпропетровщини «ЗОРЯ» виповнилося 100 років.

Вітаємо колектив редакції газети „Зоря”, ветеранів і тих, хто вливався в колектив протягом цих років із поважним ювілеєм. Адже кожен з Вас вніс свій вклад у становлення газети та її розвиток.


Сторіччя — поважний вік для друкованого видання. І за ці роки наша «Зоря» не втратила своєї популярності серед читачів. Кілька поколінь виросли разом з газетою, дізнаючись з її сторінок про найважливіші події в житті Придніпров’я.

Активно співпрацює «Зоря» і з Національним гірничим університетом. Не перелічити матеріалів на шпальтах видання , де відображено життя нашого найстарішого вищого навчального закладу, за що ми щиро вдячні зорянцям.

Незважаючи на поважність свого віку, видання залишається молодим і діяльним. Газета сьогодні є цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником, осередком, у якому б'ється бурхливий пульс нашого краю.

Хочеться відзначити високий професіоналізм журналістів і побажати подальших творчих успіхів, авторитетності, цікавих змістовних матеріалів , наснаги у щоденній копіткій роботі.

Щиро бажаємо колегам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення, міцного здоров'я, миру, добра, наснаги і гостроти правдивого пера. Нехай „Зоря“ завжди буде надійним другом, порадником для читачів, світочем в житті ваших шанувальників.

Колектив інформаційно-аналітичний центру Національного гірничого університету


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт