Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
05.05.2017

Досвід успішного підприємництва: практика оптимізації бізнес-процесів

Доценти кафедри прикладної економіки та підприємництва Національного гірничого університету Н.М. Романюк та В.А. Шаповал ознайомились з досвідом успішного управління бізнесом на практикумі «Операційна досконалість: як підвищити ефективність бізнесу?», що днями відбувся в Культурно-діловому центрі «Менора» (м. Дніпро).

Практикум проведений Аллою Осокіною, досвідченим викладачем акредитованої програми General MBA (Master of Business Administration) Міжнародного інституту бізнесу (м. Київ), за участю Валерії Ніколаєвої , директора з маркетингу Аудиторської фірми "Аудіт-Інвест" (м. Дніпро).


 Сучасний інструментарій оптимізації внутрішніх бізнес-процесів. Алла Осокіна.


Досвід вдосконалення функціональних процесів в практиці бізнесу. Валерія Ніколаєва.

Головний акцент виступів спікерів – орієнтування власників бізнесів та вищого керівництва підприємств на важливість запровадження системної діяльності щодо змін корпоративної культури в цінних для клієнта. Зокрема, шляхом оптимізації внутрішніх бізнес-процесів. Враховуючи трудомісткість роботи з аналізу та проектування бізнес-процесів, високу ймовірність конфліктів і внутрішнього опору персоналу при впроваджені нових норм та правил організації діяльності, зроблено наголос на критичній важливості постановки власниками бізнесу відповідного завдання вищому керівництву підприємства.

Актуалізація знань, стосовно перевірених часом та адаптованих до умов національного бізнесу успішних світових практик управління бізнесом, ознайомлення з досвідом модифікації алгоритмів вирішення функціональних завдань та комплексних програм запровадження ощадливого виробництва на сучасних українських підприємствах, розглядається нами як каталізатор удосконалення діяльності кафедри, а також особистого успіху наших бакалаврів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» й магістрів широкого спектра економічної та управлінської підготовки.


З подякою та найкращими побажаннями. Учасники та викладач практикуму: Вадим Шаповал, Алла Осокіна, Наталія Романюк

Якщо Вас зацікавила ця тема – запрошуємо на кафедру для спілкування!

Інформація кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт