Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.05.2017

Фінансово-економічному факультету НГУ - 24 роки

11 травня у Національному гірничому університеті зранку було святково та жваво не тільки з нагоди рішення ради Європейського союзу про надання громадянам України права на безвізові подорожі, але й тому, що проходив День фінансово-економічного факультету.

Винуватці події запросили до себе на свято числених гостей, аби розповісти про свій факультет, досягнення викладачів і успіхи студентів. Із актової зали НГУ лунала музика і спів, оплески і сміх, - так святкували економісти День факультету. 


Привітали свій дружній колектив викладачів студентів декан факультету Ольга Миколаївна Грибіненко та директор Інституту економіки Василь Якович Швець.

Рада студентів факультету до цього дня підбила підсумки активності молоді на факультеті, обрала найкращих й під час концертної програми нагородила за номінаціями: «Кращий студент», «Кращий спортсмен»... Студентські активісти визначилися і з «Кращим керівником на факультеті». Нею стала Ольга Миколаївна Грибіненко, яка нинішнього року очолила фінансово-економічний факультет. Її нагородили спеціальною грамотою від студентів.

Своєму факультету у цей день студенти принесли творчі дарунки: пісні, танці, виступи. Їхні номери вражали присутніх своєю майстерністю, талантом, креативним виконанням. Відчувалося, що до цієї справи економісти підійшли відповідально, як і годиться майбутнім керівникам. Вони вважають: якщо робити щось - то завжди на високому рівні!


У концертну програму було майстерно вписано студентські презентації практики, на що жваво відреагували гладачі актової зали. Дуже весело, енергійно, тепло пройшов цей день. Відчувалася неупереджена узгодженність у діях між керівництвом факультету та студентами. Тож хочеться побажати цьому творчому тандему вдалого року, бо у 2018 факультет святкуватиме своє 25-річчя.


Фото Яни Лут, відеостудія «Юність»
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт