Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.05.2017

ЗЛАГОДА в Національному гірничому університеті

Приватне Акціонерне Товариство «Комбінат Придніпровський» є національним виробником молочних продуктів під торговою маркою ЗЛАГОДА.

У день всеукраїнського свята Вишиванки керівництво цього широко відомого підприємства як в Україні, так і поза її межами завітало до студентів-економістів Національного гірничого університету. Цей десант було спрямовано на знайомство молоді та майбутніх випускників вишу з передовим виробництвом молочної галузі в Україні.


Президент акціонерної компанії «Комбінат Придніпровський», президент Української корпорації «Дитяче харчування» Віктор Олександрович Веретенников - відома в Україні людина. Український політик, підприємець, письменник й, до речі, випускник нашого гірничого університету. Він був Народним депутататом України 1-го скликання. Тож, хто, як не він має право на перше слово про відоме підприємство, справу всього його життя - торговельну марку ЗЛАГОДА.

Із великим задоволенням Віктор Олександрович презентував своє підприємство. Це відчувалося в кожнім його слові. Розповідь президента чергувалася уривками з фільмів, рекламними роликами підприємства. Велика студентська аудиторія університету уважно слідкувала за оповідачем, бо все було цікавим, насиченим, візуальним.

Доповнили свого президента його однодумці: комерційний директор підприємства та начальник відділу реалізації продукції.
На цьому знаному підприємстві завжди дотримуються традицій молочного виробництва, впроваджують новітні технології та повсякчас думають про своїх споживачів цієї ласої продукції.

А виробництво ЗЛАГОДИ чималеньке. Компанія має чотири великі майданчики в районних центрах Дніпропетровської області та чотири філії в Україні. Кожен працівник є часточкою великої дружньої родини, яка налічує понад тисячу осіб.


Такий обсяг інформації зацікавив студентів, тому і запитань було чимало. А після теплої зустрічі всі могли поласувати смачною продукцією ЗЛАГОДИ. Керівництво Приватного Акціонерного Товариства «Комбінат Придніпровський» сподівається на нове поповнення в своєму трудовому колективі від випускників НГУ.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт