Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.05.2017

ШЛЯХ ДО ІНТЕГРАЦІЇ

У травні викладачі кафедри перекладу та студенти-філологи електротехнічного факультету отримали прекрасну нагоду відвідати Польщу та взяти участь в польсько-українсько-німецькому семінарі «Проект тандему як найкраща форма вивчення мов та розвитку міжкультурних компетенцій».


Організатором семінару став Технічний університет «Політехніка Вроцлавська», з яким Національний гірничий університет має довгу історію успішної та цікавої співпраці.

Три країни, три культури, три світогляди, спільне та різне – надзвичайно актуальна тема сьогодення. Лише фахові знання та володіння іноземною мовою є сьогодні недостатніми для успішної роботи із закордонними партнерами та отримання цікавих пропозицій на ринку праці. Надзвичайно важливу цінність набувають так звані міжкультурні компетенції, тобто уміння успішно спілкуватися із представниками різних націй, враховувати нюанси інших культур та менталітету, з повагою сприймати незнайомі звичаї та певні правила поведінки. Саме тому в країнах Західної Європи разом з курсами іноземної мови пропонують курси міжкультурної комунікації.


Семінар, у якому взяли участь студенти та викладачі НГУ, став прекрасним зразком оволодіння навичками спілкування у міжнародному середовищі.

Партнерами по роботі в семінарі були студенти Політехніки Вроцлавської та студенти і викладачі Комунальної вищої школи управління міста Ганновер в Німеччині.

Враження від участі в семінарі, спілкування з партнерами, від Політехніки Вроцлавської та самого Вроцлава надзвичайно яскраві як у студентів, так і у викладачів вищих навчальних закладів трьох країн. Кожен із нас отримав цікавий досвід спілкування, нові знання, з`явилися нові перспективи для подальшої співпраці, нові знайомства, а також нові плани.


Сподіваємося, що наші плани невдовзі стануть реальністю і принесуть користь не лише безпосереднім учасникам процесу, але й усім партнерським вишам.

Т.В. Галушко, старший викладач кафедри перекладу НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт