Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
30.05.2017

Побувати, почути, побачити...

На кафедрі економіки підприємства Державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет" є добра традиція - організовувати для студентів екскурсії на підприємства. 


Цього разу студенти Гірничого познайомилися з INTERPIPE - четвертою за рівнем потужностей трубною компанією світу, третьою в світі - по виробництву і постачанню залізничних коліс, найбільшим світовим постачальником силікомарганцю.

Сьогодні частка компанії INTERPIPE на світових ринках безшовних труб складає 4,1%, залізничних коліс - 10%, марганцевих феросплавів - більше 11%.

INTERPIPE є унікальним об'єктом не тільки в масштабах міста Дніпро, а й всієї України. Це сучасне обладнання, "зелені" технології (дозволяють значно скоротити енерговитрати) та цікаві арт-об'єкти, які створив Олафур Елліассон, друг власника заводу Віктора Пінчука. Штучне Сонце - «Дніпропетровський схід», «Твій тунель часу», «Твій вогненний візерунок», «Твій міст роздумів», «Матеріал - це рух» - це гордість не тільки підприємства, а й всього Дніпра. Тут мистецтво почуває себе, як вдома.

INTERPIPE - це не тільки сучасне виробництво, а ще й витвір мистецтва. Студенти під час екскурсії отримали найясравіші враження від почутого і побаченого.За матеріалами кафедри економіки підприємства НГУ
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт