Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
02.06.2017

Підтвердили високий рівень фундаментальної підготовки НГУ

Команда студентів Національного гірничого університету достойно виступила у 2-му турі Всеукраїнської олімпіади з математики, що відбулася у Сумському Державному університеті у другій декаді травня 2017р. Наші студенти змагалися в двох категоріях: Т – загальна категорія – технічні науки, С – категорія з обмеженою кількістю годин на викладання математики. 
Отримані результати надихають і студентів і викладачів на подальшу співпрацю. В категорії С студент Святослав Тесленко (ФІТ група 122-16-3) посів ПЕРШЕ місце; студент Володимир Твардовський (ММФ, ГМмм-15-1) – переможець олімпіади 2016 року в даній категорії цього року теж посів призове ТРЕТЄ місце. 

Оксана Безугла (ФІТ, група 124-16-1), Андрій Тараненко (ФІТ-125-16-3), Станіслав Авраменко (САіт-15-1), Ангеліна Трифонова (САіт-15-2) змагалися в групі Т(найскладніша група за рівнем завдань) і показали достойні результати.


Успіх наших студентів забезпечили викладачі кафедри вищої математики, що є активними учасниками роботи Центру фундаментальної підготовки НГУ. Педагогічна майстерність, любов до математики і батьківська турбота професора Володимира Федоровича Сторчая – керівника команди, організатора занять поглибленого рівня; старшого викладача Людмили Іванівни Шелест – організатора занять поглибленого рівня та проведення 1-го туру олімпіади; Наталії Петрівни Уланової – лектора; професора Тетяни Станіславівни Кагадій – лектора й організатора проведення 1-го туру олімпіади, – сприяли такому високому результату.

Керівництво університету в особі ректора Геннадія Григоровича Півняка привітали студентів-переможців й увесь колектив кафедри. У залі засідань ректорату відбулася тепла зустріч, відверта розмова зі студентам і викладачами. Подарунки, грамоти як зовнішня відзнака таланту і наполегливості молодого і старшого покоління були прийняті з вдячністю. 

Інформація кафедри вищої математики НГУ
Фото відео студія «Юність»


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт