Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
19.06.2017

Краще Гірничого може бути тільки Гірничий

Чому павлоградці обирають саме Гірничий університет

Вступ до вищого навчального закладу – це важлива подія у житті кожного абітурієнта, який ще на один крок наближається до самостійного дорослого життя. Ця подія кардинально змінює все, до чого роками звикав. Тому дуже важливо обрати саме той ВИШ, в якому всі мрії та прагнення щодо майбутнього місця роботи можуть стати реальністю.


Обираючи університет, факультет, академію, коледж чи будь-який інший післяшкільний навчальний заклад, майбутні студенти, перш за все, зважають на престижність навчального закладу та якість навчання. Але не менш важливу роль відіграють викладачі і керівництво, оскільки їхній професіоналізм є своєрідною ознакою визнання вищого навчального закладу.

Варто зауважити, що за результатами щорічного всеукраїнського рейтингу «Топ 200 Україна» за 2017 рік Національний гірничий університет зайняв шосту сходинку в країні, і, що важливо першу – серед дніпровських вишів. Це не просто суха статистика, це щоденна копітка праця монолітного трудового колективу викладачів, студентів, співробітників гірничого університету. Про це говорять і студенти НГУ, особливо павлоградці, бо їх тут чимало. Чому саме вони обирають Гірничий для навчання?


Анастасія Гаркуша, студентка гірничого факультету, ІV курс. Випускниця павлоградської школи №12.

«Рішення щодо вступу в НГУ приймали всією родиною. Мій тато працює в ДТЕК і постійно розповідає про високий рівень виробництва на цьому підприємстві. Свою майбутню професію я пов’язала з охороною праці на виробництві. Хочу продовжити батьківський шлях. Мені подобаються викладачі, умови проживання в гуртожитку, а кращого ректора, ніж Г.Г.Півняк, ще не зустрічала. Він розуміє кожного студента і сприяє вирішенню будь-якого питання. Саме в цьому університеті хочеться творити та навчатися».

Федір Гайдук, студент гірничого факультету, ІІ курс. Випускник павлоградської школи №3 та технікуму.

«Павлоградщина – вугільний край, тому потребує висококваліфікованих кадрів. Саме їх професійно готують в НГУ. Тому я без вагань після закінчення технікуму вступив до Гірничого. Тут отримую ґрунтовну базу знань, що допоможе мені в моїй майбутній професії. Маю великі можливості для реалізації себе в науковій, міжнародній діяльності та студентському самоврядуванні. Раджу всім вступати до нас в НГУ, бо у цьому є сенс».

Вячеслав Лященко, студент гірничого факультету, ІV курс. Випускник павлоградської школи №5.

«Я вступав до Гірничого, аби продовжити шахтарську династію у третьому поколінні. Тепер опановую чоловічу професію гірничого інженера, щоб працювати на вугільному, там сучасні умови праці, висока заробітна плата, кар’єрне зростання для талановитих і успішних, тому набуваю знань в НГУ. Мені подобається цей університет, бо до навчання студентів тут ставляться серйозно і відповідально. Високий професіоналізм викладачів, відповідні умови для навчання, широкі можливості для саморозвитку та реалізації своїх прагнень – все це робить наше студентське життя яскравим, насиченим, корисним і неповторним».


Катерина Гучанова, студентка електротехнічного факультету, І курс. Випускниця павлоградської школи №7.

«Чому я обрала НГУ? Тому, що це знаний вищий навчальний заклад, це університет новітніх технологій, де прагнуть підготувати сучасних спеціалістів, які будуть йти в ногу з часом. В Україні багато гідних університетів, але серед них я та моя родина виділили саме Гірничий. Вражена неповторною атмосферою університету, ввічливими викладачами, міжнародними проектами. Я вже бачу перспективу щодо майбутнього працевлаштування».

Руслан Трофимченко, студент гірничого факультету, ІІ курс. Випускник павлоградської школи №12 та технікуму.

«Мені порадив вступити до Гірничого університету мій сусід – директор одного з шахтоуправлінь ДТЕК. Я не шкодую про свій вибір. Мені дуже подобається тут навчатися. Ще планую отримати тут другу вищу освіту – економічну та обов’язково навчатимусь на військовій кафедрі».

Максим Пшеничний, студент гірничого факультету, ІІ курс. Випускник павлоградської школи №15 та технікуму.

«Мені дуже подобається, що мій вищий навчальний заклад знаходиться в годинній відстані від Павлограда. Дуже зручно щотижня швидко добиратися додому. Вступивши до НГУ, я оцінив всі переваги Гірничого. Наш університет знаходиться у самому центрі Дніпра, навчальні корпуси – всі в одному місці, гуртожитки теж поряд. Транспортна міська розв’язка найзручніша серед усіх вишів Дніпра. НГУ – це один із найкращих вищих навчальних закладів України. Тут отримуєш освіту європейського рівня. Я маю можливість додатково посилено займатися вивченням англійської мови та професійно навчатися військовій справі».


Владислав Віхляєв, студент гірничого факультету, І курс. Випускник павлоградської школи №19 та технікуму.

«Мій Гірничий університет – єдиний в Україні. А Дніпро – місто великих можливостей. Мені дуже повезло здобувати вищу освіту саме тут. В університеті подобається все. Я ще додатково займаюся спортом, вивчаю англійську мову, хочу професійно оволодіти військовою справою і обов’язково отримаю тут другу вищу освіту. Знання ІТ-технологій ще нікому не завадили».

Денис Базаренко, студент гірничого факультету, І курс. Випускник павлоградської школи №17 та технікуму.

«Я обрав Національний гірничий університет, бо тут: по-перше, хороша атмосфера, що робить навчання більш приємним і колектив групи більш товариським. По-друге, тут висококваліфіковані викладачі, які вимагають не заучування непотрібного матеріалу, а концентрують увагу на його розумінні та практичних навичках для майбутньої роботи. По-третє, це сучасний університет. Тут такий ритм, все відбувається дуже швидко, по-молодіжному, лише встигай».

Дмитро Литвинчук, студент гірничого факультету, І курс. Випускник павлоградської школи №7 та технікуму.

«У Гірничому університеті можна отримати не лише диплом європейського зразка, а й реалізувати себе в різних напрямках. У цьому закладі працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, мовні центри. Але найголовніше, що вражає – це тепле і людяне ставлення до студентів».

Антон Ілюшин, студент гірничого факультету, І курс. Випускник межиріцької школи.

«Дуже задоволений, що вступив на бюджет до НГУ. Мені подобається тут все. Мій гуртожиток знаходиться поряд з навчальними корпусами. Все зосереджено в одному місці. За рік я вже став самостійним. Додатково займаюся в спортзалі, користуюся науково-технічною бібліотекою. Дуже хочу навчатися на військовій кафедрі. Ще в нашому університеті є два грандіозних музеї, мені було там цікаво. Я обрав цей заклад, бо сподіваюся після його закінчення без проблем знайти роботу і отримувати гідну заробітну плату».


Олександр Маловик, студент гірничого факультету, І курс. Випускник павлоградської школи №9.

«Я обрав Національний гірничий університет за рекомендацією батька, який працює на шахті ім. Сташкова, та порадою брата Михайла, теж шахтаря. Дуже хочу, щоб була шахтарська династія Маловиків. Мені дуже подобається і навчання, і студентське життя. Проживаю у гуртожитку №2. За цей рік подорослішав, навчився готувати. Фірмова страва кім.№415 – це пюре із крабовим салатом. Зараз готуюся до літньої практики, а у планах – вступ до військової кафедри. Студентське життя – це важливий етап, який відкриває для кожного з нас, першокурсників, нові можливості, цікаві події, багато знайомств, нових друзів. І з цим не посперечаєшся».

Дмитро Павлов, студент гірничого факультету, І курс. Випускник павлоградської школи №15.

«Я сам із шахтарської родини. Мій батько Віталій Павлов, мій дід Микола Толошний, мій дядько Віктор Толошний – всі працюють в ДТЕК Павлоградвугілля. Аргументи щодо мого вибору вищого навчального закладу були залізобетонними: продовжую династію, буду мати хорошу високооплачувану роботу, дуже близько з домівкою, якісна освіта саме в НГУ, весь студентський комплекс в одному місці та ще й у центрі Дніпра. Гуртожитком забезпечують, військову справу, іноземну мову можна опанувати на високому рівні. Добре навчаючись, можна отримати закордонне навчання та стажування, ще й дипломи двох країн. Тобто, це виш необмежених можливостей! Ніхто не запропонує кращого. Хто сюди вступить – ніколи не пошкодує».


Владислав Мірошниченко, студент гірничого факультету, І курс. Випускник павлоградької школи №11.

«Чому вступив на гірничий факультет, бо хочу бути першим шахтарем в родині військовослужбовця. Мені подобається в НГУ. Тут стільки всього важливого та потрібного! Вчитися не просто, але дуже цікаво, викладачі завжди допоможуть. А планів на навчання чимало. Обов’язково вступлю до військової кафедри, бо мужчині це потрібно. Хочу навчитися самостійно приймати правильні рішення, закохатися і створити свою родину. Дівчата у нас в Гірничому – найкрасивіші! Мені в Гірничому комфортно, бо павлоградців тут чимало, і все тут таке рідне – павлоградське».


Марина Мартиненко, випускниця електротехнічного факультету 2007 року та павлоградської школи №19.

«Я дуже задоволена, що потрапила у велику дружну сім’ю НГУ і з гордістю ношу звання випускниці одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України. Це дуже хороший університет. Високий професіоналізм викладачів, нормальні умови для навчання, багато можливостей для саморозвитку та реалізації своїх прагнень. Навчальна система Гірничого допомагала мені швидко адаптуватися в різних умовах і колективах, приймати правильні рішення, аналізувати, не боятися труднощів, постійно розвиватися та йти в ногу з часом. А студентське насичене життя в Гірничому не можна передати ніякими словами: неповторне, драйвове, дивовижне і неперевершене. Дякую тобі, Гірничий, за мої найкращі роки!».

Як бачимо, студента не обдуриш. На власні очі вони бачать переваги навчання НГУ. Вони зробили свій вибір, час зробити його і тобі.

Шановні випускники – 2017 шкіл Західно-донбаського регіону!

Ви всі патріоти нашої області, тому оберете вищий навчальний заклад нашого Придніпров’я. Бо наш край – це перлина України, а Національний гірничий університет – єдиний в нашій державі. Гірничий – це форпост Дніпра, це – висота, це – моноліт, він – заспівувач вищої освіти в Україні та кузня кадрів нашого регіону.


Якщо у тебе жага до знань та науки – тобі у Гірничий; якщо ти хочеш європейської освіти та міжнародного стажування – твоя дорога до Гірничого; якщо ти маєш таланти, захоплення і спортивно загартований – тобі неодмінно треба йти у Гірничий; якщо ти хочеш отримати додаткову військову спеціальність, незважаючи юнак ти чи дівчина, – обов’язково підкорюй Гірничий!

Сміливіше, абітурієнте!

Саме в НГУ тебе зорієнтують на життєвих перелогах.

Коли ти не знаєш куди йти – іди вгору проспектом Дмитра Яворницького у місті Дніпро.

Коли не знаєш, що взагалі робити у житті – обери й навчайся у Національному гірничому університеті.

Не запізнись, не пропусти свій вищий навчальний заклад, бо краще Гірничого може бути тільки Гірничий!

Першоджерело публікації - за посиланням.

Олена Усенко, ІАЦ НГУ

Фото відеостудії "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт