Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
21.06.2017

Подарунок рідній Альма-Матер

Нещодавно на території Національного гірничого університету з'явилась статуя "Пам'яті загиблих шахтарів. Скорбота матері".

Статуя "Пам'яті загиблих шахтарів. Скорбота матері" є справжнім витвором мистецтва відомого в творчих колах українського різьбяра Сергія Сідельника. Вона присвячена усім тим, хто добуває чорне золото на благо нашої держави, і саме тим шахтарям, які, на жаль, не повернулися із вибою, даруючи світло у наші оселі.


Цю статую ще у 2015 році подарував рідній Альма-Матер генеральний директор ДП "Львіввугілля" Я.Т. Шаварський. Але дорога до Національного гірничого університету для цього витвору мистецтва була дуже складною, оскільки перевозити негабарити, які можуть пошкодитися і втратити мистецьку цінність, не хотіла жодна транспортна компанія. Завдяки наполегливості Ярослава Теодозійовича сьогодні отримано цей подарунок .

Неможливо пройти байдуже повз статую, яка втілила складність та гіркоту гірничої праці й одночасну її необхідність для України.


Колектив НГУ щиро дякує Ярославу Теодозійовичу Шаварському за цей подарунок та відданість Альма-Матер.

Також звертаємось до всіх працівників університету щодо пропозицій місця розташування скульптури на території нашого університету.

Інформацію просимо надавати до науково-дослідної частини (ауд. 4/34) або за телефоном 744-62-14.

Роман Дичковський,

начальник науково-дослідної частини НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт