Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
22.06.2017

Дружба двох гірничих університетів міцніє

Задля участі у засіданні спеціалізованої вченої ради із захисту дисертації аспіранта НГУ Олександра Шевченка до Національного гірничого університету прибув професор технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» Карстен Дребенштедт. Перший етап захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Олександром Шевченком (науковий керівник від НГУ Франчук В.П., науковий керівник від ТУ «Фрайберзька гірнича академія» проф. Карстен Дребенштедт) проходив у стінах НГУ.

Ця подія відбулась у межах міжнародної програми подвійних дипломів та подвійного керівництва із захисту дисертації (Україна - Німеччина). Обидва університети досягли високого результату і продемонстрували нові можливості міжнародної співпраці.

Професор Карстен Дребенштедт високо оцінив результати досліджень і фундаментальність проведених робіт молодим українським науковцем, аспірантом НГУ Олександром Шевченком і висловив впевненість щодо аналогічного результату у Німеччині.


У Гірничому під час візиту німецького професора Карстена Дребенштедта відбулася низка зустрічей з керівництвом та науковцями НГУ. Зокрема, обговорено плани подальшого співробітництва НГУ та ТУ ФГА в рамках програми Міжнародного університету ресурсів та Всесвітнього форуму університетів ресурсів зі сталого розвитку та питання спільного керівництва дисертаційними роботами науковців НГУ та ТУФГА.

На кафедрі відкритих гірничих робіт науковці піднімали питання щодо сучасних технологій видобутку корисних копалин відкритим способом та підвищення безпеки у проблемних гірничодобувних регіонах України. Тож тематика майбутніх напрацювань актуальна й життєво необхідна нашій країні, що дає надію на перспективу подальшої співпраці.

Також впродовж зустрічі ректор НГУ академік НАН України Г.Г.Півняк нагородив професора технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» Карстена Дребенштедта медаллю НГУ «За відданість університету».


Зазначимо, що в останні роки ведеться активний діалог між провідними гірничими університетами двох країн, наша співпраця лише посилюється і це розширює можливості для підвищення рівня академічної мобільності наших студентів та науковців. У двосторонньому співробітництві зацікавлені обидва вищі навчальні заклади: як Національний гірничий університет, так Технічний університет «Фрайберзька гірнича академія».

ІАЦ НГУ  

Фото Альони Леонович, відеостудія «Юність» НГУ  


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт