Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
04.07.2017

Випускникам Гірничого всіх років

Цей лист надійшов з Німеччини від Ніколаса Нойбергера, випускника електротехнічного факультету ДГІ-НГУ 1976 року, автор адресує його учасникам 54-ї зустрічі випускників Національного гірничого університету.


«У кожної людини є місця на планеті, куди завжди хочеться повернутися. Одне з таких для мене – наш неповторний Гірничий, де пройшов найважливіший і найцікавіший відрізок мого життя – студентські роки.

Сьогодні у рідних стінах знов панує радість і багатоголосся зустрічі випускників Національного гірничого університету. З моменту випуску пройшов час, за який ми встигли вирости як професіонали, досягти в житті якихсь висот. Та, напевно, цього дня неважливі ні чини, ні високі посади. Найважливіше, що ми знову зустрілися з однокурсниками, одногрупниками і викладачами. Ми знову відчули себе студентами, молодими, бадьорими, і згадуємо той прекрасний період навчання, що приніс багато радості, інколи смутку, але все це стало навіки незабутнім.

На жаль, мій робочий графік не дозволяє бути фізично присутнім на грандіозному святі зустрічі з юністю (хоча в НГУ я буваю кілька разів на рік і наступного разу буду в жовтні на Форумі гірників), але подумки я з вами, дорогі друзі-випускники.

Мої найщиріші побажання всім випускникам гірничого, незалежно від факультетів і років випуску, приємних спогадів, здоров’я, щастя і процвітання нашому Гірничому!»

Ніколаус Нойбергер, випускник електротехнічного факультету 1976 року,
Почесний професор Національного гірничого університету
01.07.2017. Еслінген, Німеччина




До списку



© 2006-2022 Інформація про сайт