Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
12.07.2017

Вступна кампанія – 2017 стартувала у Гірничому

Сьогодні, 12 липня, спекотно не тільки надворі, а й у приймальній комісії Національного гірничого університету. Вже з дев’ятої ранку абітурієнти 2017 року змогли подати свої заявки на вступ. Цьогорік цей процес також відбувається онлайн. Ті, у кого вдома проблеми з інтернетом, можуть подати електронні заявки у приймальній комісії НГУ.


У коридорах Гірничого чимало схвильованих вступників і батьків, які прийшли їх підтримати. Користуючись можливостями вступної кампанії, майбутні студенти подають заяви одночасно на декілька спеціальностей.
GUSAK-3989.JPG

Випускники шкіл подають заяви в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12-ї години 1 серпня. У цьому році для вступу діють сертифікат і ЗНО 2016 і 2017 років.

У приймальній комісії НГУ працює відділ технічної підтримки, до якого можна звернутися у разі проблем з реєстрацією або в разі відсутності можливості самостійно створити електронний кабінет. Прийом документів на основі повної загальної середньої освіти буде здійснюватися до 18:00 26 липня.


Заступник відповідального секретаря приймальної комісії НГУ Олександра Ащеулова зазначає, що у Гірничому все готово для прийому абітурієнтів, злагоджено працюють всі служби, консультаційний центр, юридична служба, технічна підтримка. Вся інформація про вступну кампанію розміщена на стендах і на офіційному сайті НГУ. Кожному готові надати роз’яснення і підтримку. Пані Олександра порадила вступникам звернути увагу на нові спеціальності, на які розпочато прийом документів. 


Тож побажаємо вступникам -2017 поспішати до славетного Національного гірничого університету й не помилитися у виборі майбутньої спеціальності.


Фотовідео студії «Юність»
ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт