Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.07.2017

Присягаю українському народу!

Відбувся черговий випуск офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки у Національному гірничому університеті.

Зранку велике хвилювання наповнювало атмосферу на плацу військової кафедри Національного гірничого університету. На урочисту присягу, що відбулася 29 липня 2917 року, крім випускників, прийшли їх батьки, рідні, кохані, друзі. Як зазначив завідувач військової кафедри полковник М.П. Кондратюк, теоретичну і практичну військову підготовку отримали 163 студента, серед них 11 дівчат. Переважно (107 осіб) – це студенти Гірничого, решта – представники інших ВНЗ м.Дніпро. 


У своєму вітальному слові до новоявлених офіцерів ректор ДВНЗ «Національний гірничий університет» Геннадій Півняк схвалив їхнє мужнє рішення й ту велику відповідальність, яку взяли на себе, і запевнив, що своїми діями вони наближають довгоочікуваний мир в Україні. «Позаду нелегкі роки навчання, але вони варті витраченого часу, і сил, бо дали нам знання, загартували волю, виплекали наші патріотичні переконання, – зазначив командир взводу Богдан Руденко».


«Моє бажання отримати військову підготовку виникло, зважаючи на події, які відбуваються нині на сході країни. Треба щось робити і жінкам в Україні, бути готовими, як говорять, «до праці й оборони». – ділиться своїми думками Яна Китасюк, випускниця Університету митної справи та фінансів м. Дніпро. – Військова кафедра НГУ – це справжня школа життя. Я вдячна нашим викладачам-офіцерам за їх уважність і вимогливість».


Катерина Бердник, випускниця кафедри, але вже служить у військовому підрозділі. У своєму виступі на урочистостях наголосила , що разом з прийняттям офіцерської присяги ми повинні присягати на вірність Богу, батькам, Україні, й ніколи не зраджувати їх.


Викладачі НГУ, учасники АТО Іван Начовний та Дмитро Кошка висловили надію, що сьогоднішні випускники кафедри як представники нового духу нації будуть гідною її опорою.ІАЦ НГУ
Фото відеостудії «Юність», НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт