Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.08.2017

В очікуванні результату, аби стати студентами-бюджетниками НГУ

Найважливіша подія серпня для абітурієнтів

Ранок першого серпня... Спекотно у всіх сенсах. Стовпчик термометра сягає позначки +33°C. Схвильованим абітурієнтам та їхнім батькам зараз не позаздриш. Тисячі українських родин обирають майбутнє для своїх дітей, визначають шлях, свої соціальні пріоритети. Усе завмерло в очікуванні. Вищі навчальні заклади у вівторок, 1 серпня, о 12 годині мають оприлюднити рейтингові списки на зарахування на місця бюджетного замовлення. 


Однак о 12:00 цього не сталося, на жаль. Система дала збій. Абітурієнти продовжили чекати на 18:00 годину, тримаються з останніх сил. Для усіх ду-у-у-у-же важливий РЕЗУЛЬТАТ. Найбільш нетерплячі уже чатують біля приймальної комісії з величезним бажанням першими здати усі оригінали документів. 

Зараховані на бюджетне замовлення повинні виконати вимоги щодо зарахування не пізніше 12:00, суботи, 5 серпня. Вищі навчальні заклади мають провести зарахування на місця державного замовлення на денну форму навчання за сертифікатами ЗНО, за результатами творчих конкурсів, квотами та вступними іспитами.

Приємно, що цього року Національний гірничий університет отримав максимальний обсяг держзамовлення на різні спеціальності — 442. Наші абітурієнти отримали додатковий шанс для навчання у Гірничому на місцях державного замовлення. Тепер усе залежатиме від бажання та спритності абітурієнтів. 


Пропонуємо ознайомитися з Державним замовленням для здобуття ступеня бакалавра у Національному гірничому університеті на основі повної загальної середньої освіти за спеціальностями:
філологія — 8
економічна кібернетика — 8
економіка — 8
облік і оподаткування — 10
фінанси, банківська справа та страхування — 6
менеджмент — 14
маркетинг — 4
підприємництво, торгівля та біржова діяльність — 8
екологія — 12
науки про Землю — 26
інженерія програмного забезпечення — 15
інформаційні управляючі системи та технології — 32
комп’ютерна інженерія — 14системний аналіз — 9
кібербезпека — 23
прикладна механіка — 12
галузеве машинобудування — 23
електроенергетика, електротехніка та електромеханіка — 54
автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології — 20
метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка — 10
телекомунікації та радіотехніка — 8
гірництво — 62
нафтогазова інженерія та технології — 9
геодезія та землеустрій — 12
цивільна безпека — 2
автомобільний транспорт — 12
транспортні технології — 18.

Інформацію отримано. Інформований — значить озброєний. Тому, АБІТУРІЄНТЕ-2017, проявляй максимально всі свої здібності: вперед до омріяної мети! Ти ж хочеш бути студентом НГУ, а ще й вчитися за бюджетний кошт!!! Бо краще Гірничого може бути тільки Гірничий!


ІАЦ НГУ
Фото Анастасії Піроженко, відеостудія “Юність”


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт