Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.08.2017

Новий курс підготовки до іспиту сертифіката польської мови

У період з 23 липня по 2 серпня 2017 року в Кракові доценти кафедри історії та політичної теорії Лариса Олексіївна Колісник та Марина Володимирівна Мосьондз взяли участь в підготовчому курсі до сертифікаційних іспитів з польської мови. Іспити будуть проходити в Миколаєві (С1) та Стрию (В2) 18-19 листопада.

Курс був організований Фундацією «Wolność i Demokracja» в межах проекту «Koordynacja i wsparcie wyższego kształcenia polonistycznego na Ukrainie- kontynuacja (2017)».

На численних професійних лекціях студенти опановували блоки знань з різних тем, форми писемного мовлення: лист мотиваційний, автобіографія, подання, оголошення, реклама, огляд та інше. Вони обговорили питання сучасної освіти, екології, спорту, дозвілля, сучасних моделей сім'ї, проблеми міських агломерацій, інвалідів тощо. Висококваліфіковані викладачі дали ряд корисних порад, допомогли визначитися з напрямками дій.

Комфортне проживання студентів в готелі недалеко від Старого Міста і відомих пам'яток, приємна атмосфера, смачна їжа сприяли ефективному навчанню.

Завдяки численним курсам і проектам Фонду «Wolność i Demokracja» викладачі з України мають можливість систематично продовжувати освіту і доповнити свої знання. Це дуже мотивує і відкриває їх для нових видів діяльності, розширює педагогічну компетентність.


Учасники підготовчого курсу щиро вдячні Марті Ковалевській і пану Єжи Ковалвському за професіоналізм.


За матеріалами кафедри історії та політичної теорії НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт