Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
01.09.2017

У День знань відбулося посвячення першокурсників у студенти одного з кращих ВНЗ країни – НГУ (ФОТО)

У цьому році студентами НГУ стали 1344 першокурсника. У посвяченні взяли участь представники керівництва Дніпропетровської області, ректорат й видатні випускники НГУ.

Ведучі урочистого посвячення першокурсників, студенти НГУ Дмитро Єфременко й Карина Рутус, зробили екскурс в історію першого вищого навчального закладу Придніпров’я, розповіли про його традиції й сучасну структуру. Цього року НГУ відзначає 118 років. ВНЗ займає високі позиції у відповідних рейтингах, адже успішно здійснює свою діяльність згідно євроінтеграційним процесам.

Високих результатів колектив НГУ вже 35 років досягає під керівництвом ректора, академіка НАН України Геннадія Півняка. У своєму вітальному слові він звернувся до першокурсників зі словами привітань і представленням широких можливостей для їх професійного зростання. Сьогодні НГУ пропонує своїм студентам орієнтуватися на отримання двох або трьох міжнародних дипломів ВНЗ-партнерів. Для цього необхідно вивчати іноземні мови, що можна зробити в одному з кількох мовних центрів НГУ, і знаходити свої наукові інтереси.
Першокурсників НГУ також привітали з посвятою заступник голови Дніпропетровської обласної ради Мгер Куюмчян і випускник НГУ, начальник дільниці Шахтоуправління «Самарське» ДТЕК «Павлоградвугілля», Герой України Сергій Лазуренко.Посвячення першокурсників у студенти НГУ має свою традицію. Право отримати символи студентства «Залікову книжку», «Студентський квиток», «Ключ від знань» надається кращим абітурієнтам, теперішнім студентам. При цьому ректор НГУ Геннадій Півняк говорить про особливу важливість цих студентських документів і атрибутів. Також як символ єдності і естафети поколінь студентів НГУ від старшокурсників першокурсникам передається запалений вогонь. Після цього молодше покоління привітала заступник голови Ради студентів НГУ Марія Богуславська.Для першокурсників настає найцікавіша пора вибору не лише шляху професійного зростання, а й творчого. В НГУ можна реалізувати будь-яку креативну ідею й стати відомим співаком чи спортсменом. Естафету спортивної слави передав студент НГУ – Чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу з карате, член збірної команди університету з карате Олександр Паханов першокурсниці, майстру спорту з кульової стрільби Вероніці Скорині.

Урочистості завершили творчі привітання. Випускники НГУ-учасники традиційного і єдиного у Дніпрі Випускного балу виступили з вальсом, спортивну майстерність продемонстрували учасниці збірної команди НГУ з чирлідингу й лауреати міського фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна» – вокальний колектив НГУ та танцювальний колектив «Драйв» українською піснею запалили усіх присутніх в культурно-освітньому центрі НГУ.ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність» НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт